crazy
crazy
Vuch Magazyn Sklep |    +48 660351221 (PO-PIĄ 08:00-16:00)

Porgy

BRANSOLETKI Z KAMIENI
W magazynie
Możesz mieć już 20. 05.
Bransoletka z kamieni 
66.00 zł
Ilość

Dodaj do listy życzeń

"Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, by nurkować w głębii morza i podziwiać kolorowy świat podwodny? Zapierające dech w piersiach kolory morza przypomni Ci bransoletka Porgy, razem z którą wyruszysz w podróż do krainy snów i marzeń. Żyj  te najpiękniejsze wspomnienia i załóż magiczny uśmiech, który najbardziej pasuje do Twojej nowej bransoletki."

Bransoletka zawiera:

Jaspis: Kamień, który podaje pomocną dłoń i wsparcie osobom żyjącym w stresie, przynosi im spokój i poczucie jedności. Jaspis jednoczy wszystkie aspekty życia, łagodzi konflikty i pomaga w relacjach z innymi ludźmi.

Magnezyt: Czy jesteś rozdrażniona i brakuje Ci energii do działania? Czy ktoś wlazł Ci za skórę? Sięgnij po magnezyt, to kamień, który pomoże Ci przezwyciężyć ciężki okres w życiu i przywróci utraconą energię. 

  • Koraliki z jaspisu i magnezytu
  • Koralik VUCH ze stali nierdzewnej i pereł
  • Koraliki nawlekane na wysokiej jakości gumce
  • Bez zapięcia
  • Pakowana w opakowaniu podarunkowym
Opis
BIZUTERIE DOSTARCZAMY
W OPAKOWANIUM
PODARUNKOWYM

DAMSKA BRANSOLETKA Z KAMIENI NATURALNYCH

Wszędzie nas otaczają. Wystarczy podnieść głowę i spojrzeć w niebo. Lub zanurkować w wodach mórz i oceanów... Barwy i kolory. Świat kręci się wokół kolorów. A kolory i barwy kręcą się wokół bransoletek z uroczymi koralikami, które oczarują Twoje zmysły. Załóż jedną z bransoletek na rękę i wyruszaj w podróż do kolorowej krainy snów i spełnienia.

Porgy
Porgy

Podobne produkty

Medaka and Mola

99.00 zł
NOWOŚĆ

Shark

49.00 zł

Bonito

49.00 zł

Elver

66.00 zł

Dolphin

66.00 zł