Výprodej
Výprodej

Meg

PUFY DO SIEDZENIA
W magazynie
Możesz mieć już 31. 01.
Opcje
Kalendarz charytatywny VUCH 2022 Kalendarz charytatywny VUCH 2022

KALENDARZ CHARYTATYWNY VUCH 2022 

Marka Vuch znów ruszyła z przygotowaniami unikatowego kalendarza charytatywnego. Podobnie jak w zeszłym roku i teraz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie zaszczytnego celu. Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie działalności “Řádu maltézských rytířů” (Rycerskiego Zakonu Maltańskiego), który prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawych. Tegoroczna edycja znów przyciągnęła wiele osobistości. Dziękujemy im za pozowanie do kart naszego kalendarza i zachęcenie do szczodrych gestów.

270.00 zł 175.50 zł

Radość w oczach drugiego to źródło naszej satysfakcji. Motywator do realizacji nowych projektów. Nie chcemy zapominać o przyrodzie, chcemy myśleć o dzieciach. Chcemy w najwyższym stopniu wykorzystać resztki z produkcji i dać im szansę na nowe życie. Dlatego powstały pufy do siedzenia, napełnione wadliwymi produktami Vuch. Najważniejsze na koniec. Każda trzecia sprzedana pufa sprawi w efekcie, iż kolejne trzy pufy darujemy czeskim przedszkolakom.

  • SITTING BAGS>
  • Wkład wewnętrzny zawiera: 50 % recyklat i 50 % kuleczki styropianowe
  • Wodoodporne
  • Podwójne zapięcie na rzep
  • Nośność 150 kg
  • W 3 wersjach kolorystycznych
Przestronna Przestronna
Limited Limited
Eko Eko
Opis
Dostawa i płatność

tri

tri

tri


Pufy do siedzenia VUCH

Pufy do siedzenia VUCH, wyprodukowane w Republice Czeskiej,  są urocze, wygodne i ponadto przyjazne dla środowiska.  Do ich wkładu wewnętrznego zostały wykorzystane resztki oraz produkty wadliwe, które skończyłyby na śmietniku. W żadnym wypadku nie obniża to jakości ani wizerunku puf. Wyprodukowane zostały z tkaniny wodoodpornej stworzonej w Czechach. Ich atutem jest uroczy design - oczywiście nie brak im kolorowych kropek. Pufy są zmywalne, wodoodporne, o trwałej kolorystyce, łatwe w pielęgnacji.

Meg