Megi

BRANSOLETKA Z KAMIENI
W magazynie
Możesz mieć już
76.00 zł

„Subtelność, kobiecość, elegancja. Harmonia bieli, srebra i delikatnego różu stwarza wyjątkowe piękno. Koralikowa bransoleta Megi powstała z myślą o romantycznych kobietach i dziewczynach, które chcą podkreślić swoje naturalne piękno.”

Bransoletka zawiera:

Agat: Doświadczasz stresu, masz problemy zdrowotne, pragniesz harmonii i równowagi? Właśnie dla ciebie został stworzony ten oto kamień.

Kwarc różowy: Potrzebujesz uwolnić się od negatywnych emocji. Pragniesz otworzyć swoje serce na to co piękne, wobec przyjaciół, rodziny, nowej miłości. Właśnie na te okazje świetnie nadaje się ta oto bransoleta.

Kwarc:  Uniwersalny, najbardziej efektywny kamień leczniczy na świecie, mocny wzmacniacz energii, który energię pochłania, uwalnia i reguluje tak, by była w doskonałej harmonii.

  • Jakościowe koraliki z agatu, kwarcu różowego oraz kwarcu
  • Bransoletka zawiera srebrny koralik VUCH
  • Koraliki nawlekane na wysokiej jakości gumce
  • Bez zapięcia
Opis
Dostawa i płatność
BIŻUTERIĘ
PAKUJEMY W
PUDEŁKO PODARUNKOWE

DAMSKA BRANSOLETKA Z KAMIENI NATURALNYCH

Wszędzie nas otaczają. Wystarczy podnieść głowę i spojrzeć w niebo. Lub zanurkować w wodach mórz i oceanów... Barwy i kolory. Świat kręci się wokół kolorów. A kolory i barwy kręcą się wokół bransoletek z uroczymi koralikami, które oczarują Twoje zmysły. Załóż jedną z bransoletek na rękę i wyruszaj w podróż do kolorowej krainy snów i spełnienia.