Jarní výprodej
Jarní výprodej

Messy wallet portfel z limitowanej edycji

185.00 zł 114.70 zł
Opcje

Jako projektanci i producenci kobiecych dodatków doskonale wiemy, jaki “punk” ukrywają dziewczyny w swoich torebkach i portfelach. Każda z nas w swojej torebce przechowuje najróżniejsze rzeczy. Skąd w jej otchłani bierze się ten miszmasz, nieporządek, wręcz bałagan?  To pewnego rodzaju niezbędnik naszej tożsamości, więc wystawmy go na pokaz! Co autor miał na myśli? Lepszy bałagan w torebce, niż w głowie! Pochwała torebkowego bałaganu!

Drobne Drobne
Banknoty Banknoty
6-12 kart 6-12 kart
Limited Limited
Opis
Kolor okuć Srebrny
Styl Casual
Rodzaj zapięcia Na nap
Waga 139 g
Materiał Skóra ekologiczna
Wymiary 195 x 95 x 25 mm
Ilość kart 7-12
Wzór Więcej kolorów
Gwarancja 24 miesięcy
Dostawa i płatność

Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska i DPD.

 

Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.

 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.

PORTFELE
PAKUJEMY W
PUDEŁKO PODARUNKOWE

EMANCIPARE LIMITED

„Tworzymy dla kobiet i o kobietach. Inspiracją do stworzenia naszej nowej edycji limitowanej EMANCIPARE była kobieta. Cenimy kobietę z jej zachowaniami i myśleniem typowo kobiecym, codziennymi troskami, ale również podziwiamy ją za jej siłę , przyjacielskie wsparcie i niezależność.

Trzy oryginalne grafiki wyszły spod ołówka wybitnego czeskiego ilustratora i malarza komiksów Michaela Petrusa. Przedstawiają one konkretne wydarzenia i sytuacje z życia typowej czeskiej kobiety i manifestują w ten sposób światu, że cokolwiek się stanie, kobieto, sama nie jesteś!

Dość gadania! Czas działać. Jest dla nas dużym zaszczytem przedstawić edycję 200 portfeli i 100 torebek z printem komiksowo-satyrycznym przedstawiającym kobiecą siłę. Siła kobiet - to paleta ideałów i wartości, którą podziwia nie tylko kobieca część, ale cała załoga Vuch!“

Messy wallet
Wybierz swój kraj