Výprodej
Doprava zdarma
Koniec promocji za 2 dni 14:45:13 i godz
-40%
Nikki
Nikki
Nikki
Nikki

Nikki

DAMSKIE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
W magazynie
Możesz mieć już 04. 02.
Opcje
Kalendarz charytatywny VUCH 2022 Kalendarz charytatywny VUCH 2022

KALENDARZ CHARYTATYWNY VUCH 2022 

Marka Vuch znów ruszyła z przygotowaniami unikatowego kalendarza charytatywnego. Podobnie jak w zeszłym roku i teraz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie zaszczytnego celu. Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie działalności “Řádu maltézských rytířů” (Rycerskiego Zakonu Maltańskiego), który prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawych. Tegoroczna edycja znów przyciągnęła wiele osobistości. Dziękujemy im za pozowanie do kart naszego kalendarza i zachęcenie do szczodrych gestów.

70.00 zł 42.00 zł

,,Twoje piękne kocie oczy będą uwodzić w okrągłych okularach z brązowymi oprawkami, pokrytymi wzorem gepard i napisem na zauszniku „Step out of the shade“. I na dodatek brązowe szkiełka. Doskonale!"

  • Okrągły design
  • CAT. 3, UV 400
  • Logo Vuch
Gwarancja Gwarancja
UV 400 UV 400
Wodoodporne Wodoodporne
Opis
Dostawa i płatność

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE 

Co tak przyciąga twój wzrok?  Nowe okulary VUCH? Nic dziwnego, że tak cię zauroczyły. Nadzwyczaj uwodzicielskie, „zwierzęce“, zabawne w kropki lub inspirujące kolorami okulary – oto ich nowa  odsłona. Ostrzegamy – Dzięki nim  będziesz  w centrum zainteresowania. A twoje oczy? Będą mega zadowolone.