Aliza

CZAPKI
W magazynie
Możesz mieć już 03. 12.
Opcje
Kalendarz charytatywny VUCH 2022 Kalendarz charytatywny VUCH 2022

KALENDARZ CHARYTATYWNY VUCH 2022 

Marka Vuch znów ruszyła z przygotowaniami unikatowego kalendarza charytatywnego. Podobnie jak w zeszłym roku i teraz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie zaszczytnego celu. Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie działalności “Řádu maltézských rytířů” (Rycerskiego Zakonu Maltańskiego), który prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawych. Tegoroczna edycja znów przyciągnęła wiele osobistości. Dziękujemy im za pozowanie do kart naszego kalendarza i zachęcenie do szczodrych gestów.

90.00 zł

„W klasycznej palecie barw można śmiało postawić na czapkę w kolorze ciepłego beżu. Klasyka świetnie komponuje się z wieloma okryciami wierzchnimi. Punktem kulminacyjnym czapki jest pompon i białe kropki, które kojarzą się z płatkami śniegu. Jest bardzo przyjemna, co bezpośrednio przekłada się na finalną satysfakcję.“

  • Damska czapka dziergana
  • Oryginalny design w kropki
  • Duży pompon
  • Skórzane logo
 

 

Opis
Dostawa i płatność

tri

tri

tri


CZAPKI 

„Pragniesz mieć dobrze poukładane w głowie? A może i na głowie? Koroną piękności jest stylowa i praktyczna czapka. Taka, która zagrzeje, która nie zostawi cię w tarapatach. Może zechcesz ją mieć w swojej szafie?”

Aliza