MODA

Figlarną i wesołą dziewczyną tylko z VUCH

01.02.2017 REDAKCJA
Autor

Figlarną i wesołą dziewczyną tylko z VUCH

Zawsze poda ci pomocną dłoń, jest twoją kumpelą, zawsze nosisz ją ze sobą, a co najważniejsze – nie lubisz się z nią rozstawać, bo jest po prostu świetna. O czym mowa? No przecież o twojej nowej Vuszce.

Z VUCH możesz być pewna, że twój stróż majątku, twój idealny portfel, został wykonany z wysokiej klasy skóry syntetycznej, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Możesz liczyć na trendy i uczciwą pracę designerską.

Wolisz małą, dużą, nieśmiałą albo odważną i kolorową? Każdy portfel VUCH ma swoją historię, ma swoje słodkie imię i to tylko do ciebie należy decyzja, który wybierzesz. Może zaprzyjaźnisz się ze ślicznotkami z Dots Collection czy ze skórzanymi damami z Leather Collection? A może spodobał ci się zupełnie inny model?

Możesz jednak być w 100% pewna, że każdą vuszkę pokochasz od pierwszego spojrzenia, dotyku i nigdy nie będziesz się chciała z nią rozstać. Nie musisz! W pięknym opakowaniu prezentowym otrzymasz nie tylko nową kumpelę, ale również kartę identyfikacyjną – taki mały akt urodzenia.

VUCH to nie tylko piękne i kuszące portfele na każdą okazję. VUCH to również torebki wszystkich kolorów i rozmiarów. Do pracy tylko z dużym shopperem, na imprezę z elegancką torebką, a na randkę wystarczy kopertówka.

To jeszcze nie wszystko z oferty VUCH, dobierz do swojego stroju figlarny zegarek w kropki, różne bransoletki i wiele innych stylowych akcesoriów.

To jak, wybrałaś? Nie?! Nie zwlekaj, bo nie zostanie! Albo prosto teraz spójrz do sklepu VUCH!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

5 pomysłów na czerwoną torebkę 5 pomysłów na czerwoną torebkę
Idą trendy 2018 Idą trendy 2018
Szminka – symbol kobiecości Szminka – symbol kobiecości
Światowej sławy torebka Światowej sławy torebka