MENU
MODA

Figlarną i wesołą dziewczyną tylko z VUCH

01.02.2017 REDAKCJA
Autor

Figlarną i wesołą dziewczyną tylko z VUCH

Zawsze poda ci pomocną dłoń, jest twoją kumpelą, zawsze nosisz ją ze sobą, a co najważniejsze – nie lubisz się z nią rozstawać, bo jest po prostu świetna. O czym mowa? No przecież o twojej nowej Vuszce.

Z VUCH możesz być pewna, że twój stróż majątku, twój idealny portfel, został wykonany z wysokiej klasy skóry syntetycznej, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Możesz liczyć na trendy i uczciwą pracę designerską.

Wolisz małą, dużą, nieśmiałą albo odważną i kolorową? Każdy portfel VUCH ma swoją historię, ma swoje słodkie imię i to tylko do ciebie należy decyzja, który wybierzesz. Może zaprzyjaźnisz się ze ślicznotkami z Dots Collection czy ze skórzanymi damami z Leather Collection? A może spodobał ci się zupełnie inny model?

Możesz jednak być w 100% pewna, że każdą vuszkę pokochasz od pierwszego spojrzenia, dotyku i nigdy nie będziesz się chciała z nią rozstać. Nie musisz! W pięknym opakowaniu prezentowym otrzymasz nie tylko nową kumpelę, ale również kartę identyfikacyjną – taki mały akt urodzenia.

VUCH to nie tylko piękne i kuszące portfele na każdą okazję. VUCH to również torebki wszystkich kolorów i rozmiarów. Do pracy tylko z dużym shopperem, na imprezę z elegancką torebką, a na randkę wystarczy kopertówka.

To jeszcze nie wszystko z oferty VUCH, dobierz do swojego stroju figlarny zegarek w kropki, różne bransoletki i wiele innych stylowych akcesoriów.

To jak, wybrałaś? Nie?! Nie zwlekaj, bo nie zostanie! Albo prosto teraz spójrz do sklepu VUCH!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!
Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie! Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!
Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat. Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.
Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.