MENU
MODA

Idą trendy 2018

22.01.2018 REDAKCJA
Autor

Idą trendy 2018

Wyprzedaże poświąteczne nie dają ci spokoju? Mijasz witryny sklepowe, widzisz zniżki nawet do 70%  i twój oddech zwiększa frekwencję? Co wybrać, by można poczuć się gwiazdą i nie kupić kończącego na dnie szafy ciuszka? Zobacz, jakie są najnowsze trendy na rok 2018, czyli stylizacje, w których poczujesz się niebanalnie.

Zakwitnij

Kwiaty? To przecież nic nowego!  Miniony rok był bogaty w wyszywane wzory kwiatowe. Tak. Ten trend aktualny będzie także w tym roku. Sięgnij po kwiaty polne oraz róże w ciemniejszych odcieniach. To wzory i kolory z pracowni projektantów mody.   

Kolor roku?  Lawendowy!

Kolorem roku minionego był kolor trawy, w tym roku to kolor lawendy. Tym najbardziej lubianym odcieniem fioletu będzie „ultra violet“. W twojej szafie nie masz jeszcze niczego w tym kolorze? Najwyższy czas, by to zmienić!

Ubrania ze sztuką w tle

Wiele odzieżowych sieci handlowych kieruje się trendami wyznaczanymi przez światowych projektantów mody. Co wyszło z pracowni marki Prada? Kolekcje z fragmentami słynnych dzieł sztuki. Sięgnij i ty po lekką ekstrawagancję!

Ty pasjonatką motoryzacji!

Piękne dziewczyny na szybkich motorach wzbudzają zainteresowanie. Styl motoryzacyjny przenika w tym roku również  do świata mody. Zobacz w sklepach, czy nie znajdziesz tam dla siebie idealnie leżącej  kurtki w tym stylu.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!
Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie! Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!
Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat. Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.
Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.