MODA

Idą trendy 2018

22.01.2018 REDAKCJA
Autor

Idą trendy 2018

Wyprzedaże poświąteczne nie dają ci spokoju? Mijasz witryny sklepowe, widzisz zniżki nawet do 70%  i twój oddech zwiększa frekwencję? Co wybrać, by można poczuć się gwiazdą i nie kupić kończącego na dnie szafy ciuszka? Zobacz, jakie są najnowsze trendy na rok 2018, czyli stylizacje, w których poczujesz się niebanalnie.

Zakwitnij

Kwiaty? To przecież nic nowego!  Miniony rok był bogaty w wyszywane wzory kwiatowe. Tak. Ten trend aktualny będzie także w tym roku. Sięgnij po kwiaty polne oraz róże w ciemniejszych odcieniach. To wzory i kolory z pracowni projektantów mody.   

Kolor roku?  Lawendowy!

Kolorem roku minionego był kolor trawy, w tym roku to kolor lawendy. Tym najbardziej lubianym odcieniem fioletu będzie „ultra violet“. W twojej szafie nie masz jeszcze niczego w tym kolorze? Najwyższy czas, by to zmienić!

Ubrania ze sztuką w tle

Wiele odzieżowych sieci handlowych kieruje się trendami wyznaczanymi przez światowych projektantów mody. Co wyszło z pracowni marki Prada? Kolekcje z fragmentami słynnych dzieł sztuki. Sięgnij i ty po lekką ekstrawagancję!

Ty pasjonatką motoryzacji!

Piękne dziewczyny na szybkich motorach wzbudzają zainteresowanie. Styl motoryzacyjny przenika w tym roku również  do świata mody. Zobacz w sklepach, czy nie znajdziesz tam dla siebie idealnie leżącej  kurtki w tym stylu.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.
5 pomysłów na czerwoną torebkę 5 pomysłów na czerwoną torebkę
Szminka – symbol kobiecości Szminka – symbol kobiecości