MENU
MODA

Portfele VUCH sprawią Ci przyjemność każdego dnia

02.02.2017 REDAKCJA
Autor

Portfele VUCH sprawią Ci przyjemność każdego dnia

Hej wszystkim, mam nadzieję, że tak samo jak ja, cieszycie się pieknem słonecznych dni J. Dziś mam dla was Kochani artykuł na luzie. Chciałbym się wam pochwalić, jaką paczkę otrzymałam ze sklepu vuch.pl. Zamówiłam portfel tej marki. Tak szczerze, to nawet nie wiedziałam, że taki sklep internetowy istnieje. Szkoda, bo od razu zakochałam się w ich portfelach. W ich ofercie znajdziecie również torebki i różne dodatki.

Zawsze maiłam tylko takie małe portfeliki na parę drobnych i kartę. Nigdy jakoś często nie nosiłam ze sobą portfela. Może dlatego, że nie nigdy nie miałam jakiegoś extra wystrzałowego. Od momentu, w którym kupiłam portfel VUCH wszystko się zmieniło:) Właściwie to od zawsze pragnęłam mieć taki duży portfel – podłużny z dużą ilością kieszonek. Ten jest bardzo wygodny, świetnie wygląda – jest taki milutki, słodki i kobiecy. :) Portfel jest świetnie uszyty i spasowany. Portfel ma zapięcie na nap, które lubię bardziej od tego na zamek. Jak już pewnie zauważyliście, portfelik jest beżowy w kropki, a na przodzie posiada dużą literę W i napis VUCH. W środku ma 12 kieszonek na karty. Ja chyba nigdy aż tyle nie wykorzystam, ponieważ dopiero co zaczęłam je zbierać. :D Najlepsze na tym portfelu jest jednak to, że pomieści telefon! Tak! Naprawdę ma sporo miejsca na smartfon. :) Spokojnie można korzystać z portfela zamiast kopertówki. Całkiem sporo miejsca ma również na monety i banknoty. Razem z portfelem otrzymałam kartę VUCH, na której można napisać swoje imię i numer telefonu na wypadek zguby :)

Dostawa była szybka, a co najlepsze portfel przyjechał pięknie zapakowany w pudełko przewiązane wstążką. Sam portfel  dodatkowo zapakowany był w woreczek podarunkowy, który z pewnością przyda się np. w podróży :)  Portfel kupicie tutaj.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!
Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie! Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!
Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat. Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.
Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.