MENU
MODA

Wiosenne ciuszki, które w tym roku muszą znaleźć się w twojej szafie

04.02.2017 REDAKCJA
Autor

Wiosenne ciuszki, które w tym roku muszą znaleźć się w twojej szafie

Chociaż widok z okna na razie nie zapowiada się zbyt wiosennie, po długim śnie zimowym wiosna na pewno do nas przyjdzie i dlatego powinnaś sumiennie przygotować się na ten czas. Regularne uzupełnianie szafy nowymi ubraniami to podstawa, więc jeśli chcesz być modna, powinnaś uzupełnić swoją szafę tym, co w tym roku na pewno będzie trendy!

Zielony, zielony, zielony…

Amerykańska spółka Pantone, co roku ogłasza, jaki kolor będzie symbolem nadchodzącego roku. To właśnie ten kolor pojawi się najczęściej w kolekcjach najlepszych projektantów modowych a następnie w sieciach sklepów odzieżowych. W 2017 roku królować będzie kolor, który jest symbolem nadchodzącej wiosny. Z tego właśnie powodu modnego i trudnego do przegapienia jaskrawo zielonego koloru nie może zabraknąć wśród twoich wiosennych kreacji. Zależy tylko od ciebie czy wybierzesz sukienkę, kamizelkę czy torebkę w kolorze, który wszystkim kojarzy się z wiosną.

Daj się ponieść haftom

Nie daj się zwieść, hafty już od dawna nie kojarzą się tylko ze strojami ludowymi. Wiosna będzie wypełniona przeróżnymi haftami. Sieci sklepów już w tym momencie kuszą haftami pełnymi kwiatów i kolorowych wzorów, od których trudno jest oderwać wzrok. Każdy w tym roku będzie posiadać choć jeden ciuszek z modnym haftem. Hafty będą zdobić sukienki, bluzki, spódnice i torebki. Będą modnym dodatkiem i hitem sezonu.

Od stóp do głów

Jeżeli chcesz powitać wiosnę tak jak należy, nie możesz zapomnieć o butach. Buty są jednym z wielu źródeł kobiecych przyjemności a więc im więcej butów – tym więcej przyjemności. Zimowe kozaki zmień na wygodne tenisówki, które w tym roku będą na topie. Swój wygląd możesz uzupełnić brokatowym błyskiem na szpilkach czy też na tenisówkach. W tym roku również ulubione buty w stylu kowbojskim doczekają się odrodzenia.  

Idealny outfit

Aby dokręcić strój do perfekcji, nie wolno zapominać o tym, że to właściwe dodatki dodają stroju idealną delikatność i kobiecość. Postaw na zegarki w pastelowych kolorach, niepowtarzalną biżuterię lub torebki w kolorach, które rozjaśnią twój dzień.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!
Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie! Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!
Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat. Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.
Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.