MODA

Wiosenne ciuszki, które w tym roku muszą znaleźć się w twojej szafie

04.02.2017 REDAKCJA
Autor

Wiosenne ciuszki, które w tym roku muszą znaleźć się w twojej szafie

Chociaż widok z okna na razie nie zapowiada się zbyt wiosennie, po długim śnie zimowym wiosna na pewno do nas przyjdzie i dlatego powinnaś sumiennie przygotować się na ten czas. Regularne uzupełnianie szafy nowymi ubraniami to podstawa, więc jeśli chcesz być modna, powinnaś uzupełnić swoją szafę tym, co w tym roku na pewno będzie trendy!

Zielony, zielony, zielony…

Amerykańska spółka Pantone, co roku ogłasza, jaki kolor będzie symbolem nadchodzącego roku. To właśnie ten kolor pojawi się najczęściej w kolekcjach najlepszych projektantów modowych a następnie w sieciach sklepów odzieżowych. W 2017 roku królować będzie kolor, który jest symbolem nadchodzącej wiosny. Z tego właśnie powodu modnego i trudnego do przegapienia jaskrawo zielonego koloru nie może zabraknąć wśród twoich wiosennych kreacji. Zależy tylko od ciebie czy wybierzesz sukienkę, kamizelkę czy torebkę w kolorze, który wszystkim kojarzy się z wiosną.

Daj się ponieść haftom

Nie daj się zwieść, hafty już od dawna nie kojarzą się tylko ze strojami ludowymi. Wiosna będzie wypełniona przeróżnymi haftami. Sieci sklepów już w tym momencie kuszą haftami pełnymi kwiatów i kolorowych wzorów, od których trudno jest oderwać wzrok. Każdy w tym roku będzie posiadać choć jeden ciuszek z modnym haftem. Hafty będą zdobić sukienki, bluzki, spódnice i torebki. Będą modnym dodatkiem i hitem sezonu.

Od stóp do głów

Jeżeli chcesz powitać wiosnę tak jak należy, nie możesz zapomnieć o butach. Buty są jednym z wielu źródeł kobiecych przyjemności a więc im więcej butów – tym więcej przyjemności. Zimowe kozaki zmień na wygodne tenisówki, które w tym roku będą na topie. Swój wygląd możesz uzupełnić brokatowym błyskiem na szpilkach czy też na tenisówkach. W tym roku również ulubione buty w stylu kowbojskim doczekają się odrodzenia.  

Idealny outfit

Aby dokręcić strój do perfekcji, nie wolno zapominać o tym, że to właściwe dodatki dodają stroju idealną delikatność i kobiecość. Postaw na zegarki w pastelowych kolorach, niepowtarzalną biżuterię lub torebki w kolorach, które rozjaśnią twój dzień.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.
5 pomysłów na czerwoną torebkę 5 pomysłów na czerwoną torebkę
Idą trendy 2018 Idą trendy 2018
Szminka – symbol kobiecości Szminka – symbol kobiecości