MENU
MODA

Wybierasz się do fryzjera? Zabierz ze sobą ściągawkę!

23.05.2017 REDAKCJA
Autor

Wybierasz się do fryzjera? Zabierz ze sobą ściągawkę!

Jeśli nadal uważasz, że popularne ombré to gorący trend tego sezonu, daj się przekonać, że niekoniecznie masz rację. Aktualnym trendem są włosy naturalne. Jednak wcale nie oznacza to, że powinnaś się pożegnać z ich farbowaniem. Tylko zamiast klasycznego farbowania czeka cię prawdziwa sesja artystyczna. Styliści na pewno gotowi są stawić czoła wyzwaniu, jakim jest cieniowanie.

Sombré

Również w tym roku fryzjerzy nie zapomnieli o ombré, jednak przekształcili go w jego bardziej naturalną formę, z której powstało Sombré. Nazwa to skrót od soft ombre, czyli delikatne i naturalne ombré. Przejścia pomiędzy odcieniami są bardzo naturalne, dlatego sombré pasuje do każdej stylizacji, również twojej!

Contouring

Contouring to techniką, która w świecie mody nie jest nikomu obca. Technika, polegająca na grze światła i cienia, poza makijażem, znalazła zastosowanie również w świecie fryzur. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć lub poszerzyć twarz, ta technika idealnie się nadaje.

Sunkissed

Sunkissed, czyli muśnięta słońcem, to technika, która polega dokładnie na tym, co sugeruje jej imię. Jeśli chcesz mieć włosy delikatnie jaśniejsze, które wyglądają, jakby musnęło je słońce, ta naturalna technika pomoże Ci uzyskać pożądany efekt.

Babylights

Pasemka pasemkom nierówne, udowadnia technika babylights. Również tutaj nazwa nie jest przypadkowa.  To bardzo delikatna technika kolorowania, która pozwala na uzyskanie efektu doskonałych włosów dziecięcych, które charakteryzują się różnymi oraz delikatnymi odcieniami pasemek.

Olaplex

Jeśli nie słyszałaś jeszcze o rewolucji, której w kolorowaniu dokonał Olaplex, koniecznie musisz nadrobić zaległości. Olaplex to prawdziwe złoto w dziedzinie farbowania włosów. Zanim  się pojawił, uważano, że farbowanie niszczy włosy. Z olaplexem możesz śmiało rozjaśnić  i farbować włosy bez obaw o ich kondycję. Zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów? Śmiało, już nie musisz się obawiać ich uszkodzenia.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz! NOWE Vuszki Crossbody, którym się nie oprzesz!
Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie! Wdziej dżunglę czyli motywy zwierzęce wciąż są na topie!
Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat. Uważaj! Nowe okulary VUCH podbijają świat.
Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię. Blogerka modowa, która kocha podróże. Poznaj Natalię.