ŚWIAT VUCH

Dołącz do kolejnego konkursu wiosennego na instagramie! Zyskaj produkty Vuch

26.04.2018 REDAKCJA
Autor

Pies - najlepszy przyjaciel człowieka oraz produktów Vuch!

Oczywiście, że nie tylko pies, ale również kot czy królik. Co mamy na myśli? To kwietniowy konkurs na najlepsze, najzabawniejsze i najbardziej urocze zdjęcie pupili z produktami Vuch. Zdjęcia były naprawdę wspaniałe.

Zobaczcie same!

Zwyciężczyni z Czech, ze Słowacji, Polski i Węgier już wkrótce będą mogły pochwalić się wygraną -  oryginalną torebką, ciekawą biżuterią, figlarnymi skarpetkami, kreatywnymi okularami lub stylową bielizną!

Maj - Vuch - i wiosenny wypad na majówkę

Cieszycie się z pierwszych wiosenno-letnich dni tak samo, jak my? Spacery, relaks nad morzem, wypady w góry, pikniki w parku pod rozkwitłą wiśnią? Idealny moment na oryginalne zdjęcie z produktem Vuch i okazja jak zyskać nowy kawałek do swojej kolekcji, prawda? Dołączcie do nowego wiosennego konkursu #myvuch na Instagramie!

#MyVuch w maju, jak w raju!

Jakie rzucamy wam wyzwanie? Mówiąc krótko, cieszcie się z każdej wiosennej chwili, zawsze trzymajcie pod ręką produkt Vuch, a kiedy znajdziecie się w ciekawym miejscu, uwiecznijcie je razem z torebką, portfelem lub czegokolwiek innym, co sprawia wam przyjemność! Zdjęcie udostępnijcie na Instagramie z hashtagiem #myvuch. Pamiętajcie, że profil musi być publiczny, abyśmy mogli zobaczyć zdjęcie i je ocenić.

To wszystko. Pozostaje poczekać na kontakt z naszej strony z informacją o wygranej. Biorąc udział w konkursie, przyznajecie nam prawo do zdjęcia, które w przypadku wygranej opublikujemy na naszych profilach w sieciach społecznościowych. Dlatego cieszyć się możesz nie tylko z wygranej, ale rónież z tego, że twoje zdjęcie będzie inspiacją dla  innych miłośniczek torebek, portfeli i wszystkich niezwykłych produktów marki Vuch.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj