MENU
ŚWIAT VUCH

Dołącz do kolejnego konkursu wiosennego na instagramie! Zyskaj produkty Vuch

26.04.2018 REDAKCJA
Autor

Pies - najlepszy przyjaciel człowieka oraz produktów Vuch!

Oczywiście, że nie tylko pies, ale również kot czy królik. Co mamy na myśli? To kwietniowy konkurs na najlepsze, najzabawniejsze i najbardziej urocze zdjęcie pupili z produktami Vuch. Zdjęcia były naprawdę wspaniałe.

Zobaczcie same!

Zwyciężczyni z Czech, ze Słowacji, Polski i Węgier już wkrótce będą mogły pochwalić się wygraną -  oryginalną torebką, ciekawą biżuterią, figlarnymi skarpetkami, kreatywnymi okularami lub stylową bielizną!

Maj - Vuch - i wiosenny wypad na majówkę

Cieszycie się z pierwszych wiosenno-letnich dni tak samo, jak my? Spacery, relaks nad morzem, wypady w góry, pikniki w parku pod rozkwitłą wiśnią? Idealny moment na oryginalne zdjęcie z produktem Vuch i okazja jak zyskać nowy kawałek do swojej kolekcji, prawda? Dołączcie do nowego wiosennego konkursu #myvuch na Instagramie!

#MyVuch w maju, jak w raju!

Jakie rzucamy wam wyzwanie? Mówiąc krótko, cieszcie się z każdej wiosennej chwili, zawsze trzymajcie pod ręką produkt Vuch, a kiedy znajdziecie się w ciekawym miejscu, uwiecznijcie je razem z torebką, portfelem lub czegokolwiek innym, co sprawia wam przyjemność! Zdjęcie udostępnijcie na Instagramie z hashtagiem #myvuch. Pamiętajcie, że profil musi być publiczny, abyśmy mogli zobaczyć zdjęcie i je ocenić.

To wszystko. Pozostaje poczekać na kontakt z naszej strony z informacją o wygranej. Biorąc udział w konkursie, przyznajecie nam prawo do zdjęcia, które w przypadku wygranej opublikujemy na naszych profilach w sieciach społecznościowych. Dlatego cieszyć się możesz nie tylko z wygranej, ale rónież z tego, że twoje zdjęcie będzie inspiacją dla  innych miłośniczek torebek, portfeli i wszystkich niezwykłych produktów marki Vuch.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc