MENU
TRENDY

Co o Tobie zdradzą kolory ubrań w Twojej szafie?

30.05.2017 REDAKCJA
Autor

Co o Tobie zdrad kolory ubrań w Twojej szafie?

Kolory wyrażają emocje, potrafią rozweselić i umilić mieszkanie, a także wiele podpowiedzą o osobie, która lubi określony kolor. Fajnie, że tak samo, jak sytuacje życiowe, również nasze ubrania nie są tylko czarno-białe. Wiedza o kolorach pozwoli Ci wpłynąć na Twój humor oraz nastroić pozytywną atmosferę w Twoim otoczeniu. Na przykład podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Twoja szafa promieni jednym ulubionym kolorem? Poniżej zebraliśmy dla Ciebie informacje o poszczególnych kolorach.

Czarujący czerwony

Czerwony kolor, a szczególnie ognista czerwień jest uważana za jeden z najbardziej wyróżniających się kolorów. Kolor czerwony doda Ci pewności siebie, a już na pewno przyciągnie wzrok wszystkich mężczyzn. Według psychologów po ubrania w tym kolorze sięgają kobiety o uwodzicielskim charakterze.

Elegancja kryje się w kolorze czarnym

Podobno kolor czarny nic nie zepsuje. To kolor, który pasuje do wszystkiego. Co więcej, jest bardzo popularny ze względu na właściwości wyszczuplające. Kobiety, które często ubierają się w czerń, pragną się odróżnić i przyciągnąć uwagę otoczenia. Mówią o sobie, że na każdy temat mają swoje zdanie, które trudno zmienić.

Biały na nowy początek

Biel to symbol niewinności i czystości. Sięgają po niego go kobiety, które starają się w swoim życiu coś zmienić. Biel symbolizuje nowy początek i odnalezienie równowagi w życiu.

A może to kolor morza...

Jakie cechy charakteru mają kobiety, które lubią kolor niebieski? Niebieska sukienka to symbol spokoju wewnętrznego, godności i wiarygodności. Niebieski kolor mają w swojej szafie kobiety, które lubią dbać o partnera, dzieci i przyjaciół. Wcale nie są to przysłowiowe „kury domowe”, potrafią znaleźć czas na swoje zainteresowania i umiejętnie dzielą go pomiędzy rodzinę, pracę i życie towarzyskie.

Co powiesz na kolor zielony?

Jeśli często znajdujesz się w sytuacjach stresowych, to sięgnij po kolor zielony, który ma działanie uspokajające. W Twojej szafie dominuje kolor zielony? Zdaniem psychologów jesteś osobą o spokojnym charakterze, która nie lubi znajdować się w centrum uwagi. Zielone ubrania wybierają kobiety, które cenią sobie ciszę i spokój.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Poznaj przepisy wielkanocne innych krajów i sama wypróbuj 2 łatwe przepisy Poznaj przepisy wielkanocne innych krajów i sama wypróbuj 2 łatwe przepisy
Niezbędny dodatek na wiosnę? Ponadczasowe modne plecaki Vuch Niezbędny dodatek na wiosnę? Ponadczasowe modne plecaki Vuch
Rozpocznij wiosnę z minimalistyczną garderobą. Ile sztuk jest w sam raz? Rozpocznij wiosnę z minimalistyczną garderobą. Ile sztuk jest w sam raz?
Wyruszaj tworzyć nowe wspomnienia Wyruszaj tworzyć nowe wspomnienia