MENU
TRENDY

Modne fryzury na 2017 rok

27.02.2017 REDAKCJA
Autor

Modne fryzury na 2017 rok

Jakie fryzury i kreacje zobaczysz na mieście w 2017 roku? Przeczytaj o tym, które kolory i style będą hitem i zaczerpnij inspirację na kolejną wizytę u fryzjera.

 

Super proste i lśniące włosy

Przedziałka pośrodku, proste, długie włosy i lśniący odcień to jeden z gorących trendów sezonu. Aby stworzyć ten look, powinnaś mieć bardzo zdrowe włosy i nie powinny się one plątać. W stworzeniu takiej fryzury bardzo pomocna będzie prostownica, jednak zawsze pamiętaj o zastosowaniu serum chroniącego włosy przed wysoką temperaturą.

Wysoki kucyk

Połącz wszystkie włosy w jeden wysoki kucyk, zwiąż je mocno gumką do włosów lub kolorową kokardką. Możesz podpiąć je wsuwkami, by się nie poluzował. Taka fryzura jest elegancka i bardzo wygodna. Jeśli spryskasz włosy lakierem, fryzura na pewno wytrzyma cały dzień.

Delikatne fale

Ani duże loki, ani całkiem proste włosy. Takie delikatne fale dają subtelny look. Weź cieniutkie pasemko włosów, lekko podkręć je prostownicą i rozpuść. Weź następne pasemko i tak do samego końca. Dla doskonałego efektu zostaw proste końcówki włosów.

Włosy przerzucone na bok

Trend, który będzie popularny również w 2017 roku.  Aby nadać włosom efektu dużej objętości, wystarczy przerzucić włosy na drugą stronę.

Złocisty brond

Nie, nie wkradła nam się tu literówka.  Brond to technika farbowania, która łączy dwa kolory – blond i jasnobrązowy. Przejście pomiędzy tonami odcieni jest bardzo delikatne, ale mimo to zauważalne. Dużą rolę odgrywa tutaj światło. Efekt pasuje do wszystkich odcieni skóry. Jeśli nigdy wcześniej nie zdecydowałaś się pofarbować włosy na blond, to tym bardziej warto taki styl wypróbować.

Kreatywne stylizacje i kolory

W tym roku styliści naprawdę będą mieli duże pole do popisu. Modne będą również asymetryczne cięcia, wyraźne, ale również pastelowe kolory. Coraz bardziej popularny będzie również trend farbowania włosów na szaro. Modne będą również wszystkie odcienie fioletu. Stylizacje będą geometryczne, a nasze grzywki również doczekają się świetnych kreacji.

 

Jeśli podobają ci się trendy na 2017 rok, czy też nie, zawsze wybieraj taką fryzurę, w której będziesz czuła się świetnie. Uwierz, że jeśli nie będziesz zadowolona ze swojej fryzury, twoje otoczenie bardzo szybko to rozpozna.

Wskazówka na koniec: Zanim zdecydujesz się na zmianę, na pewno poproś o pomoc twojego fryzjera lub skorzystaj z programów do dobierania fryzur dostępnych on-line.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Poznaj przepisy wielkanocne innych krajów i sama wypróbuj 2 łatwe przepisy Poznaj przepisy wielkanocne innych krajów i sama wypróbuj 2 łatwe przepisy
Niezbędny dodatek na wiosnę? Ponadczasowe modne plecaki Vuch Niezbędny dodatek na wiosnę? Ponadczasowe modne plecaki Vuch
Rozpocznij wiosnę z minimalistyczną garderobą. Ile sztuk jest w sam raz? Rozpocznij wiosnę z minimalistyczną garderobą. Ile sztuk jest w sam raz?
Wyruszaj tworzyć nowe wspomnienia Wyruszaj tworzyć nowe wspomnienia