BF
bf
Koniec promocji za 1 dzień 5:30:51 i godz
-20%
Rhodon
Rhodon
Rhodon

Rhodon

BRANSOLETKI MĘSKIE
W magazynie
Możesz mieć już 02. 12.
Kalendarz charytatywny VUCH 2022 Kalendarz charytatywny VUCH 2022

KALENDARZ CHARYTATYWNY VUCH 2022 

Marka Vuch znów ruszyła z przygotowaniami unikatowego kalendarza charytatywnego. Podobnie jak w zeszłym roku i teraz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie zaszczytnego celu. Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie działalności “Řádu maltézských rytířů” (Rycerskiego Zakonu Maltańskiego), który prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawych. Tegoroczna edycja znów przyciągnęła wiele osobistości. Dziękujemy im za pozowanie do kart naszego kalendarza i zachęcenie do szczodrych gestów.

67.00 zł 53.60 zł

„Pohled na mužskou ruku ozdobenou náramkem z korálků nenechá žádnou ženu chladnou. Poznej jeho účinky na vlastní kůži a objev doplněk, kterému není skvělý styl cizí.“

Náramek obsahuje:

Tygří oko:Tygří oko je mocným ochráncem. Posiluje sílu vůle a přináší prosperitu. Také nám pomáhá nahlížet na věci reálnýma očima bez iluzí. Do našeho života přináší prosperitu a štěstí. 

  • Vuch korálek 
  • Korálky jsou navlečeny na kvalitní gumě 
  • Bez zapínání
Opis
Dostawa i płatność
BIŻUTERIĘ
PAKUJEMY W
PUDEŁKO PODARUNKOWE

tri

tri

tri


AKCESORIA

Nie bez powodu mówi się, że w prostocie tkwi piękno. Modne męskie akcesoria Vuch, które kombinują styl i elegancję, są tak zaprojektowane, by doskonale podkreśliły męską osobowość. Wybierz to swoje.