Sobah

BRANSOLETKI MĘSKIE
W magazynie
Możesz mieć już 03. 12.
Kalendarz charytatywny VUCH 2022 Kalendarz charytatywny VUCH 2022

KALENDARZ CHARYTATYWNY VUCH 2022 

Marka Vuch znów ruszyła z przygotowaniami unikatowego kalendarza charytatywnego. Podobnie jak w zeszłym roku i teraz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie zaszczytnego celu. Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie działalności “Řádu maltézských rytířů” (Rycerskiego Zakonu Maltańskiego), który prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawych. Tegoroczna edycja znów przyciągnęła wiele osobistości. Dziękujemy im za pozowanie do kart naszego kalendarza i zachęcenie do szczodrych gestów.

90.00 zł

„Wyobraź sobie gorącą letnią noc. Stoisz na piaszczystej plaży, twoje nogi nurzą się w ciepłym piasku. Spoglądasz w górę, widok nocnego nieba i srebrnego księżyca zapiera ci dech w piersiach, zaś w oddali milczy bezkresne morze. Właśnie taką atmosferę w sobie ukryły korale Sobah.“

Bransoletka zawiera:

Lawa wulkaniczna: Potrzeba ci ochrony przed fizycznym czy psychicznym wpływem otoczenia? Lawa, która wpływa uzdrawiająco na ciało i umysł, ci w tym pomoże.

Sodalit:  Pogłębia myślenie logicznie, dokładność, dodaje odwagi i pewności siebie, pokrzepia intuicję, pomaga zrealizować marzenia i pragnienia, wzmacnia koncentrację, wyważa fantazję i rzeczywistość, uspokaja i chroni przed konfliktami.

  • Vuch koraliki z lawy wulkaniczej i sodalitu
  • Koraliki nawlekane na wysokiej jakości gumce
  • Bez zapięcia
Opis
Dostawa i płatność
BIŻUTERIĘ
PAKUJEMY W
PUDEŁKO PODARUNKOWE

AKCESORIA

Nie bez powodu mówi się, że w prostocie tkwi piękno. Modne męskie akcesoria Vuch, które kombinują styl i elegancję, są tak zaprojektowane, by doskonale podkreśliły męską osobowość. Wybierz to swoje.