Výprodej
Výprodej
-60%
Daggy
Daggy
Daggy

Daggy

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
W magazynie
Możesz mieć już 31. 01.
Opcje
Kalendarz charytatywny VUCH 2022 Kalendarz charytatywny VUCH 2022

KALENDARZ CHARYTATYWNY VUCH 2022 

Marka Vuch znów ruszyła z przygotowaniami unikatowego kalendarza charytatywnego. Podobnie jak w zeszłym roku i teraz liczymy na Waszą pomoc i wsparcie zaszczytnego celu. Dochód z dystrybucji kalendarza zostanie w tym roku przeznaczony na wsparcie działalności “Řádu maltézských rytířů” (Rycerskiego Zakonu Maltańskiego), który prowadzi działalność na rzecz osób niepełnosprawych. Tegoroczna edycja znów przyciągnęła wiele osobistości. Dziękujemy im za pozowanie do kart naszego kalendarza i zachęcenie do szczodrych gestów.

90.00 zł 36.00 zł

„W jakich okularach nawet zachmurzone niebo zmieni się w piękny, słoneczny dzień? W pomarańczowych, stylowych pilotkach. Wielu patrzy na świat przez różowe okulary, ale pomarańczowo możesz go oglądać tylko ty.“ 

  • Unisex
  • CAT.3, UV 400
  • Logo Vuch 
UV 400 UV 400
Gwarancja Gwarancja
Unisex Unisex
Opis
Dostawa i płatność

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE 

Stylowe okulary przeciwsłoneczne? To podstawa sukcesu! Połącz potrzebę z użytkiem i w wielkim stylu ochroń swój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV! Okulary są lekkie, ponadczasowe, oryginalne, wygodnie leżą i jeszcze na dodatek świetnie się prezentują! Postaw na jedne z naszych unikalnych Vuch okularów, które oferujemy w kilku wersjach! Szeroka oferta okularów w sklepie Vuch!