Vuch help

 
Zawsze mieliśmy na uwadze szczytny cel - oferować to, co daje radość. W tym widzimy większy sens naszej pracy i przedsiębiorczości. Niestety ostatnie wydarzenia w świecie, związane z agresją Rosji na Ukrainę, wzbudzają w nas emocje absolutnie odmienne. Uważamy, że nie możemy ignorować nieszczęścia, które rozgrywa się wokół nas.
Dlatego też rozważamy różne możliwości wsparcia tych, którzy tej pomocy w chwili obecnej potrzebują. Między innymi chcemy obywateli Ukrainy wesprzeć symbolicznym gestem. Przygotowaliśmy w ofercie produkty, które kolorystycznie nawiązują do tradycyjnych ukraińskich barw narodowych. Poprzez ich zakup możesz wesprzeć swoich sąsiadów! 50 % dochodu przekażemy na pomoc!
Wesprzyjmy ten dzielny naród! Swoją odwagą, walecznością i wiarą w lepszą przyszłość zasługują na nasz szacunek i podziw!

 

 

#VuchHELP

Zawsze mieliśmy na uwadze szczytny cel - oferować to, co daje radość. W tym widzimy większy sens naszej pracy i przedsiębiorczości. Niestety ostatnie wydarzenia w świecie, związane z agresją Rosji na Ukrainę, wzbudzają w nas emocje absolutnie odmienne. Uważamy, że nie możemy ignorować nieszczęścia, które rozgrywa się wokół nas. Dlatego też rozważamy różne możliwości wsparcia tych, którzy tej pomocy w chwili obecnej potrzebują. Między innymi chcemy obywateli Ukrainy wesprzeć symbolicznym gestem.

Przygotowaliśmy w ofercie produkty, które kolorystycznie nawiązują do tradycyjnych ukraińskich barw narodowych. Poprzez ich zakup możesz wesprzeć swoich sąsiadów! 50 % dochodu przekażemy na pomoc! Wesprzyjmy ten dzielny naród! Swoją odwagą, walecznością i wiarą w lepszą przyszłość zasługują na nasz szacunek i podziw!

Torebki

Atmaron

torebka damska
210.00 zł

Adell

torebka damska
235.00 zł

Arien

torebka damska
190.00 zł 152.00 zł
20%

Portfele

Elsa

portfel damski
135.00 zł

Katherine

portfel damski
135.00 zł

Mussy

portfel damski
135.00 zł

Otillia

portfel damski
145.00 zł

Keren

portfel damski
120.00 zł

Plecaki

Bony

plecak damski
235.00 zł

Troppy

plecak damski
235.00 zł 199.75 zł
15%
Wybierz swój kraj