DZ-zásilkovna
DZ-zásilkovna

Vuch help

 
Zawsze mieliśmy na uwadze szczytny cel - oferować to, co daje radość. W tym widzimy większy sens naszej pracy i przedsiębiorczości. Niestety ostatnie wydarzenia w świecie, związane z agresją Rosji na Ukrainę, wzbudzają w nas emocje absolutnie odmienne. Uważamy, że nie możemy ignorować nieszczęścia, które rozgrywa się wokół nas.
Dlatego też rozważamy różne możliwości wsparcia tych, którzy tej pomocy w chwili obecnej potrzebują. Między innymi chcemy obywateli Ukrainy wesprzeć symbolicznym gestem. Przygotowaliśmy w ofercie produkty, które kolorystycznie nawiązują do tradycyjnych ukraińskich barw narodowych. Poprzez ich zakup możesz wesprzeć swoich sąsiadów! 50 % dochodu przekażemy na pomoc!
Wesprzyjmy ten dzielny naród! Swoją odwagą, walecznością i wiarą w lepszą przyszłość zasługują na nasz szacunek i podziw!

 

 

#VuchHELP

Zawsze mieliśmy na uwadze szczytny cel - oferować to, co daje radość. W tym widzimy większy sens naszej pracy i przedsiębiorczości. Niestety ostatnie wydarzenia w świecie, związane z agresją Rosji na Ukrainę, wzbudzają w nas emocje absolutnie odmienne. Uważamy, że nie możemy ignorować nieszczęścia, które rozgrywa się wokół nas. Dlatego też rozważamy różne możliwości wsparcia tych, którzy tej pomocy w chwili obecnej potrzebują. Między innymi chcemy obywateli Ukrainy wesprzeć symbolicznym gestem.

Przygotowaliśmy w ofercie produkty, które kolorystycznie nawiązują do tradycyjnych ukraińskich barw narodowych. Poprzez ich zakup możesz wesprzeć swoich sąsiadów! 50 % dochodu przekażemy na pomoc! Wesprzyjmy ten dzielny naród! Swoją odwagą, walecznością i wiarą w lepszą przyszłość zasługują na nasz szacunek i podziw!

Wybierz swój kraj