MENU

CUT COLLECTION. PIERWSZA KOLEKCJA SKÓRZANYCH PORTFELI MĘSKICH.

Pierwsza męska kolekcja portfeli skórzanych jest już dostępna. Możesz być spokojny, jest to kolekcja oparta na unikalnym designie, prawdziwej skórze i mocnych kontrastach.

Krótko mówiąc, te kolorowe portfele męskie to dodatki, które nie kupisz nigdzie indziej. Choćbyś się pociął. CUT dostępne są tylko u nas.

CUT. CONTRAST. SIMPLE.

Kolekcja CUT to dwa rodzaje portfeli męskich w smukłym designie. Idealne rozmiarem, doskonale pasują do każdej kieszeni. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych, które na pewno Ci się nie znudzą.

 

 

Stylowy i praktyczny portfel.

Czy chcesz, aby Twój portfel był zarówno praktyczny, jak i stylowy? Spokojna głowa… Kolekcja Cut spełnia oba wymagania. Wewnętrzny układ przedziałów wraz z cienką skórą tworzą naprawdę smukłą konstrukcję portfela, który nie przeszkadza nawet w tylnej kieszeni spodni, ani nie powoduje nieestetycznego wybrzuszenia na kurtce. Portfele zostały zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, od metalowego logo do starannego wyboru kolorów skóry.

Dlaczego warto wybrać portfel ze skóry naturalnej?

Jeśli chcesz mieć portfel, który wytrzyma naprawdę, ale to naprawdę długo, portfel Cut Collection jest odpowiedni. Prawdziwa skóra jest bardzo trwałym materiałem i zachowa swoją jakość nawet przez kilka lat.

 

 

 

#vuch #vuchwallet #vuchman