+48 660351221

Vuch na cestách

Wygraj voucher na wakacje marzeń od Vuch oraz biura podróży Flipo.pl!

Lato ruszyło i warto wybrać się na wakacje. Jeszcze nie masz pomysłu? Albo pomysł masz, jednak brakuje ci trochę finansów? Teraz masz szansę wygrać wakacje o jakich zawsze marzyłaś. Czy to żart? Absolutnie nie! Wyzwól swoją kreatywną duszę, a wynik umieść na instagramu z #vuchworld oraz #wakacjezflipo!
Takie to proste!

Jakie są warunki konkursu

  • Zrób sobie zdjęcie z podróży z produktem Vuch! Zdjęcia opublikuj na swoim profilu na instagramie z #vuchworld oraz #wakacjezflipo
  • Śledź @vuch_com oraz @flipopl na Instagramie.
  • Polub profil @vuchpoland oraz @Flipopl na Facebooku.
  • Nie masz produktu z oferty Vuch? Nic nie szkodzi! Uwolnij fantazję i stwórz logo Vuch! Gdziekolwiek, jakkolwiek oraz dowolną ilość razy!

W jaki sposób stworzyć logo Vuch?

To proste. Zrób sobie zdjęcie z produktem Vuch albo narysuj logo Vuch w piasku na plaży! Jeśli wybierasz się w góry, użyj kamieni i poukładaj je w kształcie litery W! Fantazja nie zna granic!

Konkurs o wakacje marzeń rusza w poniedziałek 8.7.! W każdym tygodniu wakacji wybierzemy najbardziej oryginalne zdjęcie, które awansuje do Wielkiego Finału! Autorki tych 7 zdjęć otrzymają bony na zakupy w sklepie internetowym o wartości 150 zł! W Wielkim Finale zdjęcia będą zbierały wasze głosy!

Zdjęcia możesz publikować przez całe wakacje, tj. do 25.8. Na końcu wakacji ogłosimy wyniki a zwycięskie zdjęcie otrzyma od nas bon na 2500 zł na bilety lotnicze od Flipo.pl oraz akcesoria podróżnicze od Vuch.


Brakuje Ci pomysłu?

Zerknij, jak przebiegał konkurs w zeszłym roku. Otrzymaliśmy od was mnóstwo świetnych zdjęć. Inspiracji szukaj w naszym MAGAZYNIE VUCH lub na Instagramie pod #myvuch lub #vuchworld.

Vuch travel

Brakuje Ci akcesoriów na wspaniałą i komfortową podróż? Torba, plecak, okulary czy kosmetyczka?
Zerknij na naszą kolekcję Travel i wybierz coś dla siebie. 

Czy znasz Flipo.pl?

Biuro podróży Flipo ufundowało bon konkursowy na 2 500 zł na twoje wakacje marzeń!

Oryginalna jak marka Vuch! Jasne! Wyzwól fantazję, stwórz logo Vuch i udostępniaj zdjęcia!

My w VUCH już nie możemy się ich doczekać!