VUCH

Zniżki, których nie przeoczysz!!!

29.11.2017 REDAKCJA
Autor

Zniżki, których nie  przeoczysz!!!

Czekasz z niecierpliwością na poświąteczne zniżki? Dlaczego? U nas wymarzony sezon rabatowy rozpoczął się już teraz. Tak więc nic trudnego wybrać prezent dla siebie, mile zaskoczyć mamę, siostrę, kuzynkę, ciocię czy koleżankę. Black Friday na pewno znasz. A Cyber Monday?  W kalendarzu zaznacz koniecznie tydzień od 27.11. do 1.12. W tych dniach na wybrane produkty VUCH rewelacyjna zniżka 60%. Daj się ponieść i ty na fali maniakalnych zakupów.

Zniżki 60 %

Mówiąc w VUCH o zniżkach, mamy na myśli te naprawdę rewelacyjne, 60%! Wiemy, że nasze produkty pięknie prezentują się pod choinką, dlatego mamy dla ciebie wiele pomysłów i inspiracji na prezent świąteczny.

Portmonetka?

Mała, duża, gruba, cieniutka, czerwona a może biała? Znajdziesz je u nas. A co je łączy? Jakość materiału?  Tak! Subtelne detale? Tak! Fantastyczne ceny? Do trzech razy TAK! Może znajdziesz pod choinką jakąś sumkę pieniędzy? Pomyśl o stylowym „opakowaniu“ w postaci którejś z VUCHek.  Która dla ciebie, a która dla bliskiej ci osoby?

Torebka VUCH do twojej kolekcji?

Już dawno wybrałaś którąś z torebek VUCH? W tym tygodniu nie musisz się wahać z jej kupnem. Zrób też  komuś wyjątkowy prezent  jednym z nieodzownych dodatków każdej kobiety. Zniżki obejmują nie tylko jedną czy dwie, ale 18 torebek!

Zacznij  odmierzanie czasu do świąt z pięknym zegarkiem

Tik-tak, tik-tak. Ile to jeszcze minut do świąt?  Jeszcze trochę pozostało. Jeszcze zdążysz wybrać prezent dla bliskich. A może dla siebie? Akcja rabatowa na zegarki VUCH pozwoli ci kupić nawet dwa!

Zadbaj o każdy świąteczny szczegół

Dodatki nigdy się nie znudzą, nigdy nie mamy ich dość? Tak, zwłaszcza jeżeli są dobrej jakości i nietuzinkowe. Zerknij na oryginalne okulary słoneczne, pomponiki do torebek VUCH, bransoletki, kolczyki, skarpetki czy kolorowe notatniki.

Zacznij dzień od naszych zniżek!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Dołącz do kolejnego konkursu wiosennego na instagramie! Zyskaj produkty Vuch Dołącz do kolejnego konkursu wiosennego na instagramie! Zyskaj produkty Vuch
Co jest teraz na topie? Markowa biżuteria ze stali nierdzewnej z uroczą perłą opalizującą! Co jest teraz na topie? Markowa biżuteria ze stali nierdzewnej z uroczą perłą opalizującą!
Nowe są lepsze! Poznaj nowe ceny produktów VUCH Nowe są lepsze! Poznaj nowe ceny produktów VUCH
Uwielbiasz robić zdjęcia i produkty Vuch? Dołącz do naszego konkursu na Insta i wygraj coś fajnego! Uwielbiasz robić zdjęcia i produkty Vuch? Dołącz do naszego konkursu na Insta i wygraj coś fajnego!