Vuch Magazyn Sklep |    +48 660351221 (PO-PIĄ 08:00-16:00)

Skyent

IMPULSE COLLECTION
W magazynie
Możesz mieć już 17. 10.
Torebka damska 
Organizer Schemy Organizer Schemy

ORDERY

"Znów nie mogę tego znaleźć..." Zdanie, które możesz skreślić ze słownika. Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej? Oprócz romantycznego różowego koloru mogę pochwalić się wieloma praktycznymi kieszeniami. Gdzie mieszkam? Na dnie torebki, właśnie zacieram ręce na Twoją. Myślę, że będziemy idealną parą. "

Organizer Systemy Organizer Systemy

SYSTEMY

"Zaopiekuję się wszystkimi Twoimi skarbami. Szminka i balsam do ust? Zajrzyj do kieszeni na przodzie. A perfumy? Sięgnij do dużej kieszeni. Chusteczki? Pewnie, że mam… druga mniejsza kieszeń… Jeśli chcesz również mieć doskonale posortowane rzeczy w torebce, powinniśmy się zaprzyjaźnić. "

199.00 zł
Ilość

Dodaj do listy życzeń

IMPULSE COLLECTION

„Charakteryzuję się minimalistycznym wyglądem oraz praktycznymi rozwiązaniami, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Ciemnoniebieski kolor odnajduje inspirację w głębii oceanów. Podobnie jak prądy morskie, również mnie ciekawość skłania do odkrywania nowych miejsc. Pokażesz mi je?“

  • Eleganckie linie
  • Metalowe detale
  • Główna kieszeń zamykana na suwak
  • Ozdobne logo z cyrkonią

Co se vejde kabelka Dwie kieszenie
Co se vejde kabelka Etui
Co se vejde kabelka Kieszonki
Co se vejde kabelka Pasek
Co se vejde kabelka Zamek

Opis
TOREBKI
PAKUJEMY W WORECZEK OCHRONNY
I PUDEŁKO PODARUNKOWE

tri
tri
tri

IMPULSE COLLECTION 

„Słyszysz delikatny szept torebek z Impulse Collection które kuszą swoją aparycją? Od razu jedną z nich chętnie byś przytuliła? Ulegnij kuszącemu smakowi stylowych dodatków modowych! Bądź wyjątkowa. Wiemy, że jesteś! Dzięki kolekcji Impulse będziesz tak trochę bardziej... ”

Skyent

Podobne produkty

Waleria

199.00 zł
Niedostępny

Sebela

199.00 zł
WYPRZEDAŻ