INSPIRACJE

Nowość VUCH: Plecaczki (nie tylko) dla mam

03.09.2020 REDAKCJA
Autor

Stylowy plecaczek, który można zarzucić na plecy i wyruszyć na podbój miasta czy w świat przyrody. Temu opisowi odpowiada obecnie niemal każdy plecak. Na czym polega więc odmienność i nowatorstwo nowości VUCH? W tym, że za pomocą klipsów można plecak przymocować do wózka i w ten sposób uzyskać praktyczną torbę, w której ukryjesz wszystkie rzeczy niezbędne dla twojego maluszka.

Nowe plecaczki VUCH 2w1

Plecaczki zostały zaprojektowane tak, by odpowiadały potrzebom każdej mamy. Dzięki klipsom można plecak łatwo zamienić w stylową torbę do wózka, która bez wątpienia będzie przedmiotem zazdrości i podziwu. Również w wypadku tego produktu czeska marka VUCH zadbała o każdy szczegół. Dlatego plecak nie tylko ładnie się prezentuje, ale zawiera mnóstwo praktycznych przegródek, które umożliwią w mgnieniu oka sięgnąć po potrzebną rzecz.

Szereg praktycznych innowacji

Jak już wspomnieliśmy powyżej, plecaczki zostały sprawdzone przez mamy, dlatego więc oferują szereg świetnych innowacji. Na pewno ocenisz przestronną główną komorę, w której nie brak kieszonki na drobnostki, zamykaną na zamek. W plecaczku są również dwie wewnętrzne przegrody bez zapinania, dwie boczne przegrody, jedna kieszeń frontowa zapinana na zamek i dwie termoprzegrody. Z pewnością użyjesz ich w upalnych dniach, ponieważ umożliwią bezpieczne przechowanie czegoś na ząb. Na tym jeszcze nie koniec. Kolejnym udoskonaleniem jest ucho do odpięcia z możliwością przymocowania do wózka.

Kilka pięknych wersji kolorystycznych

Z pewnością marzysz o tym, by torba idealnie pasowała do twojego wózka. W tym wypadku z pewnością sprawi ci radość informacja, że plecaczek 2w1 możesz wybierać z kilku wersji kolorystycznych. Preferujesz elegancką czerń? Może przypadł ci do gustu szary plecak? A może chcesz swój wózek ożywić fioletowym lub niebieskim kolorem?

PROPOZYCJA: Plecak to doskonały prezent

Głowisz się nad tym, jakim prezentem obdarować przyszłą mamusię? A może podarujesz jej stylowy i praktyczny plecaczek?

Odkryj nowość VUCH, która przyciąga uwagę swoim wyglądem i praktycznością.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka How to choose a travel bag: Go on trip and air out your Vuchka
Back to semester or what you can't do without during your studies Back to semester or what you can't do without during your studies
New collection: Wedding handbags on the Vuch scene New collection: Wedding handbags on the Vuch scene
Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet? Fashion tips: how to pair a handbag with a wallet?


Wybierz swój kraj