INSPIRACJE

Nowość VUCH: Plecaczki (nie tylko) dla mam

03.09.2020 REDAKCJA
Autor

Stylowy plecaczek, który można zarzucić na plecy i wyruszyć na podbój miasta czy w świat przyrody. Temu opisowi odpowiada obecnie niemal każdy plecak. Na czym polega więc odmienność i nowatorstwo nowości VUCH? W tym, że za pomocą klipsów można plecak przymocować do wózka i w ten sposób uzyskać praktyczną torbę, w której ukryjesz wszystkie rzeczy niezbędne dla twojego maluszka.

Nowe plecaczki VUCH 2w1

Plecaczki zostały zaprojektowane tak, by odpowiadały potrzebom każdej mamy. Dzięki klipsom można plecak łatwo zamienić w stylową torbę do wózka, która bez wątpienia będzie przedmiotem zazdrości i podziwu. Również w wypadku tego produktu czeska marka VUCH zadbała o każdy szczegół. Dlatego plecak nie tylko ładnie się prezentuje, ale zawiera mnóstwo praktycznych przegródek, które umożliwią w mgnieniu oka sięgnąć po potrzebną rzecz.

Szereg praktycznych innowacji

Jak już wspomnieliśmy powyżej, plecaczki zostały sprawdzone przez mamy, dlatego więc oferują szereg świetnych innowacji. Na pewno ocenisz przestronną główną komorę, w której nie brak kieszonki na drobnostki, zamykaną na zamek. W plecaczku są również dwie wewnętrzne przegrody bez zapinania, dwie boczne przegrody, jedna kieszeń frontowa zapinana na zamek i dwie termoprzegrody. Z pewnością użyjesz ich w upalnych dniach, ponieważ umożliwią bezpieczne przechowanie czegoś na ząb. Na tym jeszcze nie koniec. Kolejnym udoskonaleniem jest ucho do odpięcia z możliwością przymocowania do wózka.

Kilka pięknych wersji kolorystycznych

Z pewnością marzysz o tym, by torba idealnie pasowała do twojego wózka. W tym wypadku z pewnością sprawi ci radość informacja, że plecaczek 2w1 możesz wybierać z kilku wersji kolorystycznych. Preferujesz elegancką czerń? Może przypadł ci do gustu szary plecak? A może chcesz swój wózek ożywić fioletowym lub niebieskim kolorem?

PROPOZYCJA: Plecak to doskonały prezent

Głowisz się nad tym, jakim prezentem obdarować przyszłą mamusię? A może podarujesz jej stylowy i praktyczny plecaczek?

Odkryj nowość VUCH, która przyciąga uwagę swoim wyglądem i praktycznością.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Must haves of the season: Refine your spring look Must haves of the season: Refine your spring look
Tune in for May romance with Vuch Tune in for May romance with Vuch
Our bestsellers: The most desirable Vuchkas Our bestsellers: The most desirable Vuchkas
Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours Spruce up spring with accessories in stunning pastel colours


Wybierz swój kraj