ŚWIAT VUCH

3 w 1? Tak! Odkryj nasze wspaniałe zestawy :-)

04.12.2017 REDAKCJA
Autor

3 w 1?  Tak! Odkryj nasze wspaniałe zestawy

Nic nowego pod słońcem, że co trzy to nie jeden. O ile jednak miewasz poczucie winy  z powodu tego, że w twoim koszyku znalazło się już za dużo produktów, rozwiąż ten problem dogodnym zestawem VUCH. Kupujesz jeden zestaw, otrzymujesz trzy produkty. To brzmi super? Dla nas na pewno. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy takie zestawy produktów, w których zaoszczędzisz nawet 52%.

Jeden dla ciebie, jeden dla siostry, jeden dla koleżanki

Już przygotowałaś wszystkie prezenty pod choinkę? Nie? Nie szkodzi, nasze zestawy to praktyczne rozwiązanie, jak zyskać od razu trzy prezenty, które doceni każda miłośniczka mody. Podoba ci się któryś z naszych produktów? Teraz nie musisz wahać się z zakupami. Sprawisz radość nie tylko sobie, ale również twoim bliskim. Co ty na to?

Produkty, które wspaniale się uzupełniają

Masz niekiedy wątpliwości, czy poszczególne dodatki pasują do siebie? Z naszymi zestawami możesz być tego pewna. Tworzą je z wielkim wyczuciem  ekspertki modowe.Weź wszystkie produkty razem i na pewno poczujesz się jak gwiazda.  Uwielbiasz kolor złoty? To dla ciebie zestaw Gold. Wolisz  jasne kolory – sięgnij po zestaw Grass. Z zestawem Orange już teraz możesz cieszyć się na lato.

Nie lubisz pakować prezentów? My już zapakowaliśmy je dla ciebie

Wiemy, jak czas przedświąteczny szybko płynie i niedługo Wigilia, dlatego każdy z zestawów jest pięknie świątecznie zapakowany. A więc – jeden kłopot mniej. No i jak? Już masz swój top zestaw? A może podobają ci się wszystkie?

Podaruj sobie modny prezent pod choinkę lub po prostu zamów go sobie z okazji dzisiejszego wczesnego wstania z łóżka.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj