ŚWIAT VUCH

Bielizna VUCH, którą pokochasz!

14.02.2018 REDAKCJA
Autor

Bielizna VUCH, którą pokochasz!

Czy kojarzysz może taką sytuację? Masz idealny strój, pomimo tego nie czujesz doskonale, a wszystkiemu winna jest źle dobrana bielizna. Nie bez powodu bielizna to podstawa całego outfitu. Powinnaś zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale również na materiał i krój dopasowany do linii twojego ciała. Chociaż tego nie widać na pierwszy rzut oka, udowodniono, że odpowiednio dobrana bielizna, czyli taka, w której czujesz się po prostu świetnie, może podnieść twoją pewność siebie na niebiańskie wyżyny. Widziałaś już oszałamiająco piękną bieliznę VUCH?

Pierwsze damskie majtki? Witaj w XVIII wieku


Czy wiesz, że pierwsze majtki damskie pojawiły się dopiero w XVIII wieku? Być może pomyślałaś: To, co w takim razie kobiety nosiły wcześniej? Odpowiedź jest prosta: bogate, szerokie spódnice i nic więcej. Z powodu braku bielizny, np. brytyjski standard nakazywał kobietom siadać wyłącznie ze złączonymi kolanami. Z czasem jednak bielizna stała się powszechna, a nawet zmniejszyła swoje rozmiary, również za sprawą tancerek kankan, które chciały pokazać o drobinę więcej.

Bielizna VUCH


Niecodzienne torebki, portfele, wesołe skarpety i dodatki, a teraz marka VUCH postanowiła zadowolić wszystkie dziewczęta i kobiety majtkami. Takimi, które łączą wszystkie zalety marki VUCH. Majtki są niezwykle wygodne i mają wesoy design. Na pewno docenisz też piękne pudełko podarunkowe.

Majtki hipster kontra stringi


Jaki styl najbardziej ci odpowiada? Wolisz majtki hipster, które są dostępne w kolorze czarnym, białym i czerwonym z zabawnymi kropkami i elegancką koronką? Nie możesz się oprzeć stringom, które również ozdobione są w kolorowe kropki? Czy może nie lubisz iść na kompromis i nagrodzisz się oboma wersjami?

W trosce o twoją wygodę


W bieliźnie powinnaś czuć się jak w chmurce. Taka była nasza intencja! Majtki VUCH pokażą ci, co oznacza ubierać majtki, które pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku.kochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj