MENU
ŚWIAT VUCH

Bielizna VUCH, którą pokochasz!

14.02.2018 REDAKCJA
Autor

Bielizna VUCH, którą pokochasz!

Czy kojarzysz może taką sytuację? Masz idealny strój, pomimo tego nie czujesz doskonale, a wszystkiemu winna jest źle dobrana bielizna. Nie bez powodu bielizna to podstawa całego outfitu. Powinnaś zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale również na materiał i krój dopasowany do linii twojego ciała. Chociaż tego nie widać na pierwszy rzut oka, udowodniono, że odpowiednio dobrana bielizna, czyli taka, w której czujesz się po prostu świetnie, może podnieść twoją pewność siebie na niebiańskie wyżyny. Widziałaś już oszałamiająco piękną bieliznę VUCH?

Pierwsze damskie majtki? Witaj w XVIII wieku


Czy wiesz, że pierwsze majtki damskie pojawiły się dopiero w XVIII wieku? Być może pomyślałaś: To, co w takim razie kobiety nosiły wcześniej? Odpowiedź jest prosta: bogate, szerokie spódnice i nic więcej. Z powodu braku bielizny, np. brytyjski standard nakazywał kobietom siadać wyłącznie ze złączonymi kolanami. Z czasem jednak bielizna stała się powszechna, a nawet zmniejszyła swoje rozmiary, również za sprawą tancerek kankan, które chciały pokazać o drobinę więcej.

Bielizna VUCH


Niecodzienne torebki, portfele, wesołe skarpety i dodatki, a teraz marka VUCH postanowiła zadowolić wszystkie dziewczęta i kobiety majtkami. Takimi, które łączą wszystkie zalety marki VUCH. Majtki są niezwykle wygodne i mają wesoy design. Na pewno docenisz też piękne pudełko podarunkowe.

Majtki hipster kontra stringi


Jaki styl najbardziej ci odpowiada? Wolisz majtki hipster, które są dostępne w kolorze czarnym, białym i czerwonym z zabawnymi kropkami i elegancką koronką? Nie możesz się oprzeć stringom, które również ozdobione są w kolorowe kropki? Czy może nie lubisz iść na kompromis i nagrodzisz się oboma wersjami?

W trosce o twoją wygodę


W bieliźnie powinnaś czuć się jak w chmurce. Taka była nasza intencja! Majtki VUCH pokażą ci, co oznacza ubierać majtki, które pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku.kochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc