ŚWIAT VUCH

Bielizna, w której poczujesz się bosko? Znamy taką!

22.03.2018 REDAKCJA
Autor

Bielizna, w której poczujesz się bosko? Znamy taką!

Nie widać jej (Może na drobne wyjątki), choć nadal jest ważną częścią garderoby... Nie bez powodu bielizna jest podstawą każdego outfitu. Wymagania wobec jej jakości są coraz wyższe. Zgodzisz się z tym, że powinna być wygodna, wykonana z przyjemnego materiału oraz świetnie wyglądać? Marka VUCH i gamą zabawnych spodni możesz odblokować wszystkie powyższe.

1000 i jeden rodzaj majtek
Ile rodzajów majtek znasz? Czy możesz je policzyć je na palcach jednej ręki, a może dwóch? Zerknijmy razem na kilka z nich.

Majtki klasyczne
Majtki klasyczne podbiły serca kobiet na całym świecie głównie ze względu na ich wygodę. Ta nie jest obca również majtkom Hipster marki VUCH, które ozdobione są w luksusową koronkę i w figlarne kropki. Mówisz, że od razu wpadły Ci w oko?

Majtki z nogawkami
Ten rodzaj majtek nazywany jest również Boyleg lub Panty. Majtki mają prostą talię i kończą się, podobnie jak bielizna męska, nogawkami. Ich główną zaletą jest, że są one bardzo wygodne.

Majtki wyszczuplające
Ten rodzaj bielizny szczególnie docenisz, wybierając się na ważne wydarzenie, doskonale sprawdzają się pod sukienkę, ponieważ mają niesamowitą zdolność do kształtowania problematycznych partii kobiecych.

Stringi
O stringach słyszała chyba każda kobieta. Popularne są głównie dlatego, że mężczyźni nie potrafią się im oprzeć. Szukasz stringi wykonane z wygodnego materiału, które na dodatek świetnie wyglądają? Odkryj zalety stringów VUCH.

Brazyliany
Brazyliany to kompromis pomiędzy klasycznymi majtkami a stringami. Ich zaletą jest to, że nie wchodzą w tyłek, są uwodzicielskie i przede wszystkim wygodne. Wszystkie te funkcje do ostatniej kropki spełniają brazyliany VUCH, gorąca nowość tej marki modowej.

 

Czy wiesz, kiedy poczujesz się najlepiej w twoim outficie? Właśnie! W chwili, kiedy odpowiednio dobierzesz pod niego bieliznę. Nie musisz nawet długo szukać, świetna bielizna czeka na Ciebie w sklepie VUCH.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj