ŚWIAT VUCH

Biżuteria Travel nie da Ci spokojnie siedzieć

05.07.2018 REDAKCJA
Autor

Biżuteria Travel nie da Ci spokojnie siedzieć

Twoje serce bije mocniej już na samo słowo podróże?  To oczywiste – jesteś podróżnikiem z krwi i kości. Tak więc nie bój się wyruszyć po swoje skryte czy jawne marzenia podróżnicze w towarzystwie VUCH biżuterii ze stali chirurgicznej, która tak samo jak Ty, uwielbia poznawanie nowych miejsc i krajów. Czekają na Ciebie nowości w postaci naszyjników i bransoletek. Zerkniesz z ciekawości?

Za falą fala mknie…

Słońce, upał  i biały piasek, który sypie się między palcami... Czy takie są Twoje marzenia o idealnym wypoczynku? W takim razie sięgnij po bransoletki i naszyjniki z motywem fali, które pozwolą Ci płynąć na fali dobrego humoru na samą myśl o morskiej bryzie i nadmorskim klimacie.

  1. półkula + 2. półkula = kula ziemska!

Twoim marzeniem jest podróż w jedno konkretne miejsce albo może pragniesz zwiedzić cały świat wzdłuż i wszerz? Idź prosto za swymi marzeniami. Weź ze sobą bransoletkę i naszyjnik w srebrnym kolorze czy w kolorze rosegold z motywem kuli ziemskiej – one będą Ci przypominały na każdym kroku o Twoich marzeniach podróżnika. 

Obierz właściwy kierunek

Na południe czy na północ? W prawo czy w lewo? Decyzję pomoże Ci podjąć łańcuszek lub bransoletka z motywem kompasu. Nasza podpowiedź: razem wyglądają  najlepiej.

Wysoko, wyżej, najwyżej!

Nie obce Ci góry?  Rozkoszujesz się widokiem roztaczającym się z ich wierzchołków? Lubisz patrzeć na świat  z ptasiej perspektywy? To dla Ciebie przygotowaliśmy biżuterię wykonaną na miarę. Pokaż swoje zamiłowanie do górskich wypraw łańcuszkiem i bransoletką z motywem górskich szczytów.

 

Miło mi, to ja, VUCH, zagorzała globtroterka

O ile kojarzysz markę VUCH tylko z fachowymi poradami modowymi, pozwól, że pokażemy Ci jej inną stronę. Tę, która nie zatrzyma Cię przed żadną nową przygodą.  Od teraz VUCH to nie tylko synonim elegancji i stylu, ale również  podróży. Możesz doświadczyć na własnej skórze! Wystarczy zabrać w podróż bransoletkę lub naszyjnik z logo VUCH.

Biżuteria łącząca doskonały materiał w postaci stali chirurgicznej (która jest również hipoalergiczna) oraz Twoje zamiłowanie do podróży? Odkryj i zdobądź ją dla siebie!

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj