ŚWIAT VUCH

Biżuteria Travel nie da Ci spokojnie siedzieć

05.07.2018 REDAKCJA
Autor

Biżuteria Travel nie da Ci spokojnie siedzieć

Twoje serce bije mocniej już na samo słowo podróże?  To oczywiste – jesteś podróżnikiem z krwi i kości. Tak więc nie bój się wyruszyć po swoje skryte czy jawne marzenia podróżnicze w towarzystwie VUCH biżuterii ze stali chirurgicznej, która tak samo jak Ty, uwielbia poznawanie nowych miejsc i krajów. Czekają na Ciebie nowości w postaci naszyjników i bransoletek. Zerkniesz z ciekawości?

Za falą fala mknie…

Słońce, upał  i biały piasek, który sypie się między palcami... Czy takie są Twoje marzenia o idealnym wypoczynku? W takim razie sięgnij po bransoletki i naszyjniki z motywem fali, które pozwolą Ci płynąć na fali dobrego humoru na samą myśl o morskiej bryzie i nadmorskim klimacie.

  1. półkula + 2. półkula = kula ziemska!

Twoim marzeniem jest podróż w jedno konkretne miejsce albo może pragniesz zwiedzić cały świat wzdłuż i wszerz? Idź prosto za swymi marzeniami. Weź ze sobą bransoletkę i naszyjnik w srebrnym kolorze czy w kolorze rosegold z motywem kuli ziemskiej – one będą Ci przypominały na każdym kroku o Twoich marzeniach podróżnika. 

Obierz właściwy kierunek

Na południe czy na północ? W prawo czy w lewo? Decyzję pomoże Ci podjąć łańcuszek lub bransoletka z motywem kompasu. Nasza podpowiedź: razem wyglądają  najlepiej.

Wysoko, wyżej, najwyżej!

Nie obce Ci góry?  Rozkoszujesz się widokiem roztaczającym się z ich wierzchołków? Lubisz patrzeć na świat  z ptasiej perspektywy? To dla Ciebie przygotowaliśmy biżuterię wykonaną na miarę. Pokaż swoje zamiłowanie do górskich wypraw łańcuszkiem i bransoletką z motywem górskich szczytów.

 

Miło mi, to ja, VUCH, zagorzała globtroterka

O ile kojarzysz markę VUCH tylko z fachowymi poradami modowymi, pozwól, że pokażemy Ci jej inną stronę. Tę, która nie zatrzyma Cię przed żadną nową przygodą.  Od teraz VUCH to nie tylko synonim elegancji i stylu, ale również  podróży. Możesz doświadczyć na własnej skórze! Wystarczy zabrać w podróż bransoletkę lub naszyjnik z logo VUCH.

Biżuteria łącząca doskonały materiał w postaci stali chirurgicznej (która jest również hipoalergiczna) oraz Twoje zamiłowanie do podróży? Odkryj i zdobądź ją dla siebie!

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów
Konkurs wakacyjny o 2500 zł Konkurs wakacyjny o 2500 zł
Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania