ŚWIAT VUCH

Chcesz rozpromienić się jak diament? Wybierz VUCH - portfel z kryształami

09.02.2017 REDAKCJA
Autor

Chcesz rozpromienić się jak diament? Wybierz VUCH - portfel z kryształami

Za każdym razem, kiedy wyjmiesz go z torebki, przyciągnie ukradkowe spojrzenia innych kobiet, które będą się zastanawiały jak to jest możliwe, że ona wygląda tak przecudownie? Odpowiedź jest bardzo prosta: ten portfel rozpromieni każdą kobietę. To przecież VUCH Diamond Collection.

 Eleganckie kryształki

Portfele VUCH z kolekcji Diament trudno nie zauważyć, ponieważ ozdobione są logo VUCH z kryształkiem. Nie musisz się martwić, że portfel będzie wyglądał kiczowato. W połączeniu z pastelowym kolorem portfela, kryształek jest wręcz stylowym dodatkiem. Diamond Collection oferuje całą gamę kolorów, ciemne Spiriti czy Pride, pastelową Silken czy jasną Lemony.

 

Czym diamentowe "Vuszki" skradną twoje serce

Diamond Collection to idealne rozwiązanie dla kobiet, które lubią elegancję, kładą nacisk na każdy szczegół, przy czym poszukują portfel z mnóstwem praktycznych rozwiązań. Zachwycą na przykład:

  • dodatkową wyjmowaną przegródką na karty – posiadają ją niektóre modele z tej kolekcji, na przykład: Scarlet, Fever, Carmen lub Minten. Takie rozwiązanie pozwoli ci na przechowywanie wszystkich kart w jednym miejscu. Przegródkę możesz zostawić w domu w szufladzie i zabierać ze sobą tylko na zakupy. Dzięki przegródce portfel pomieści nawet 18 kart.
  • kartę identyfikacyjna - podobnie jak wszystkie inne portfele, również te z kolekcji Diamond mają własną kartę identyfikacyjną, która może pomóc w sytuacji, kiedy swoją diamentową przyjaciółkę gdzieś zapodziejesz. Na kartę wpisz swoje imię i kontakt tak, aby uczciwy znalazca mógł się z tobą skontaktować.
  • kieszeń zapinaną na zamek – Jesteś w stanie policzyć, ile razy rozsypałaś drobne dokładnie w tym właściwym momencie? Z "Vuszką" nie musisz się bać. Wszystkie monety pomieścisz w kieszonce zapinanej na zamek.
  • trzy kieszenie na banknoty – banknoty nie musisz już upychać w dwóch kieszonkach. Portfele z kolekcji Diamond mają aż trzy kieszenie.
  • pudełko podarunkowe - chcesz diamentową "Vuszkę" wręczyć na prezent? Super! Zaoszczędzimy ci trochę pracy z pakowaniem. Wszystkie portfele wysyłamy w pudełkach podarunkowych przewiązanych wstążką.
Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów
Konkurs wakacyjny o 2500 zł Konkurs wakacyjny o 2500 zł
Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania