ŚWIAT VUCH

Ciesz się każdą chwilą z zegarkiem z Metallic Collection

29.09.2017 REDAKCJA
Autor

Ciesz się każdą chwilą z zegarkiem z Metallic Collection

Czas ma tę właściwość, że leci nieubłagalnie, kiedy dobrze się bawimy. Natomiast strasznie się wlecze w chwili, w której nie możemy się doczekać nowego dnia. Nie mamy mocy, aby zatrzymać dla Ciebie czas, ale wypełnimy każdą minutę radością z posiadania luksusowego zegarka z Metallic Collection. Czy Twój nadgarstek gotowy jest na praktyczny dodatek, który odróżni się od reszty świata?

Doskonałość w każdym calu

Zegarki Sterling i Graphite to pierwsze zegarki metalowe marki Vuch. Są uosobieniem elegancji i nie ukryją nutkę luksusu. Kolorowe kropki i nowoczesne wzornictwo minimalistyczne dodają im magiczną moc, o której przekonasz się na własnej skórze. "Gdzie je kupiłaś?" To jedno z pytań, na które powinnaś się przygotować już teraz.

Graphity czy Sterling?

Srebrny lub czarny? Stoisz przed nie lada wyzwaniem, które jednak da się szybko rozwiązać. Jak? Przecież wystarczy, że kupisz je oba. Chciałabyś powiedzieć nie, a one szepczą TAK-TAK-TAK. Graphity wykonane są  ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym i łączą elegancję i wyjątkowość. Sterling również wykonano ze stali nierdzewnej, ale różni się srebrem, które błyszczy jak diament. Ich markowe serce japońskie zadba o to, by nigdy się nie spóźniały.

Paski, które pasują!

Z zegarkiem jest podobnie jak z torebką, portfelem i butami. Zawsze lepiej mieć kilkoro. A jeden markowy zegarek w kolekcji trzeba mieć obowiązkowo. Uwierz, że nie tylko Tobie wyczarują one uśmiech na twarzy. Idealnie sprawdzą się na prezent. Zegarek Vuch z kolekcji Metallic Collection otrzymasz w pięknym opakowaniu podarunkowym. Na jaką okazję pasuje? Na urodziny, na gwiazdkę czy wyjątkowy prezent ślubny.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj