ŚWIAT VUCH

Co jest teraz na topie? Markowa biżuteria ze stali nierdzewnej z uroczą perłą opalizującą!

18.04.2018 REDAKCJA
Autor

Co jest teraz na topie? Markowa biżuteria ze stali nierdzewnej z uroczą perłą opalizującą!

Przedstawienie nowej serii biżuterii Pearl marki VUCH, która łączy wysokiej jakości stal nierdzewną z przepięknymi perłami opalizującymi, zasługuje co najmniej na fanfary. Więc ... tramtadadadam! A teraz również Ty poznaj biżuterię, która podbije Twoje serce swoim wyglądem oraz materiałem.

Trzy razy TAK dla stali nierdzewnej

Kolekcje biżuterii marki VUCH łączy jedna cecha wspólna. Oprócz tego, że są modne, to wykonane są ze stali nierdzewnej. Zastanawiasz się, dlaczego wybraliśmy akurat ten materiał? Zainspirował nas nie tylko ze względu na wygląd, ale również fakt, że jest on wodoodporny i ma właściwości hipoalergiczne.

Perła opalizująca

Dlaczego perła opalizująca jest tak wyjątkowa? Jej wygląd jest ponadczasowy i zachwyca niezwykłą elegancją. Ponadto opal ma magiczną moc, pozytywnie wpływa na zdrowie i emocje. Zyska również Twoje zaufanie?

Różowa, niebieska, a może obie?

Piękną perłą opalizująca mogą pochwalić się pierścionki oraz kolczyki Pearl, w przepięknym kolorze delikatnego różu i olśniewającego błękitu. Nie możesz się zdecydować, który z nich wybrać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – uzupełnij szkatułkę o obie i ciesz się podwójnie.

W zestawie opłaca się bardziej

Pierścionek i kolczyki to nierozłączną para, pomyśleliśmy, kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy je razem. Dlatego stworzyliśmy zestawy Pearl Blue oraz Pearl Pink, które oferują pierścionek i kolczyki w korzystnej cenie.

Mówią, że perły są wieczne, to samo można powiedzieć o perłach opalowych osadzonych w biżuterii VUCH. Założymy się, że nie dadzą Ci one zasnąć spokojnie!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj