ŚWIAT VUCH

Contrast Collection, portfeliki pełne kontrastów

15.09.2017 REDAKCJA
Autor

Contrast Collection, portfeliki pełne kontrastów

Powiada się, że życie jest pełne kontrastów oraz że na Świecie nie ma niczego, co byłoby tylko białe, czy tylko czarne. I to jest jak najbardziej w porządku, ponieważ bez takich kontrastów nie powstała by kolekcja pełna kolorów, kolekcja tętniąca życiem i radością. Który portfel z Contrast Collection sprawi Ci radość?

Contrast Collection

Nowe portfele z serii Contrast Collection łączą kolory, które osobno stoją w kontraście, jednak ich połączenie tworzy zniewalający efekt. Na przykład portfel April to fioletowa dama ozdobiona w ziele dodatki, a portmonetka March prezentuje niezwykłą kombinację fioletowo-czerwoną kombinację. Który wybierasz?

12 portfeli, 12 możliwości

Contrast Collection liczy dwanaście nowych portfeli. Dokładnie tyle, ile jest miesięcy w roku. Każdy miesiąc jest czymś wyjątkowy, prawda? Podobnie jak każdy portfel z tej kolekcji. Wybierasz portfel z przestronną zamykaną kieszenią i dużą ilością miejsca na banknoty, czy wolisz mniejszy, który rozmiarem mieści się w każdej torebce?

Portfele z subtelnym breloczkiem

Każdy portfel Vuch oferuje coś wyjątkowego. Czy jest to kieszonka na zdjęcie, dzięki której zawsze będziesz miała ze sobą najbliższe osoby, czy kartę Vuch, która pomoże znaleźć właścicielkę zguby, czy stylowa zawieszka, którą otrzymasz razem z serią małych portfeli kolekcję Contrast. Fajna, co nie?

Portfel na prezent

Czego najczęściej życzy się jubilatom? Szczęścia, zdrowia… I? Fortuny! Tylko do jej przechowania potrzebny jest stylowy portfel. Portfele z kolekcji Contrast pakowane są w pudełka podarunkowe, dlatego są idealnym prezentem, który zapakujemy za Ciebie.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów
Konkurs wakacyjny o 2500 zł Konkurs wakacyjny o 2500 zł
Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania Spodenki damskie nie tylko do leniuchowania