ŚWIAT VUCH

Contrast Collection, portfeliki pełne kontrastów

15.09.2017 REDAKCJA
Autor

Contrast Collection, portfeliki pełne kontrastów

Powiada się, że życie jest pełne kontrastów oraz że na Świecie nie ma niczego, co byłoby tylko białe, czy tylko czarne. I to jest jak najbardziej w porządku, ponieważ bez takich kontrastów nie powstała by kolekcja pełna kolorów, kolekcja tętniąca życiem i radością. Który portfel z Contrast Collection sprawi Ci radość?

Contrast Collection

Nowe portfele z serii Contrast Collection łączą kolory, które osobno stoją w kontraście, jednak ich połączenie tworzy zniewalający efekt. Na przykład portfel April to fioletowa dama ozdobiona w ziele dodatki, a portmonetka March prezentuje niezwykłą kombinację fioletowo-czerwoną kombinację. Który wybierasz?

12 portfeli, 12 możliwości

Contrast Collection liczy dwanaście nowych portfeli. Dokładnie tyle, ile jest miesięcy w roku. Każdy miesiąc jest czymś wyjątkowy, prawda? Podobnie jak każdy portfel z tej kolekcji. Wybierasz portfel z przestronną zamykaną kieszenią i dużą ilością miejsca na banknoty, czy wolisz mniejszy, który rozmiarem mieści się w każdej torebce?

Portfele z subtelnym breloczkiem

Każdy portfel Vuch oferuje coś wyjątkowego. Czy jest to kieszonka na zdjęcie, dzięki której zawsze będziesz miała ze sobą najbliższe osoby, czy kartę Vuch, która pomoże znaleźć właścicielkę zguby, czy stylowa zawieszka, którą otrzymasz razem z serią małych portfeli kolekcję Contrast. Fajna, co nie?

Portfel na prezent

Czego najczęściej życzy się jubilatom? Szczęścia, zdrowia… I? Fortuny! Tylko do jej przechowania potrzebny jest stylowy portfel. Portfele z kolekcji Contrast pakowane są w pudełka podarunkowe, dlatego są idealnym prezentem, który zapakujemy za Ciebie.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj