ŚWIAT VUCH

Dziękujemy za umilenie nam dnia

15.03.2019 REDAKCJA
Autor

Dziękujemy za umilenie nam dnia

W ciągu roku otrzymujemy od was wiele pięknych zdjęć. Ozaznaczacie swoje vuszki na Instagramie, dzielisz się z nami stories i wysyłacie zdjęcia na facebooku. Czasami aż trudno nam uwierzyć, w jak odległe miejsca zabieracie swoje cudeńka. Nawet nasi przyjaciele wysyłają nam zdjęcia z zagranicy i z wakacji, gdzie spotykali się nie tylko z naszymi portfelami. Przyznajemy, że serca skaczą nam z zachwytu, gdy widzimy jeden z naszych produktów na mieście, aż chce się sięgnąć po telefon i cyknąć zdjęcie.

Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas, kiedy otrzymujemy od was najwięcej zdjęć. Organizowaliśmy także konkurs fotograficzny, w którym nagrodziliśmy kilka zdjęć. Nie tylko zdjęcia, otrzymaliśmy również wiele miłych wiadomości i recenzji.

Uwierzcie bądź nie, zanim możecie rozpakować paczkę z portfelem Vuch, musimy wykonać sporo pracy, która czasami trwa kilka miesięcy. Od pierwszych pomysłów i projektów, produkcji, fotografowania do finalnego spakowania paczki oryginalnej vuszki. Tylko w grudniu trafiło do was 12 000 paczek vuch. Osobiście muszę pochwalić dziewczyny w dziale logistyki, ponieważ Boże Narodzenie jest tu istnym szaleństwem. Poradziły sobie znakomicie.

Dlatego – warto podzielić się z nami waszym szczęściem.

Pozdrawiamy: Alicja, Monia, Alka i Paja

Kiedy otrzymujemy od was zdjęcie lub pozytywną opinię, bardzo nas to cieszy. Wiemy wtedy, że nasza praca mas sens i komuś umililiśmy dzień.

Daniela - fotograf, grafik

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj