MENU
ŚWIAT VUCH

Dziękujemy za umilenie nam dnia

15.03.2019 REDAKCJA
Autor

Dziękujemy za umilenie nam dnia

W ciągu roku otrzymujemy od was wiele pięknych zdjęć. Ozaznaczacie swoje vuszki na Instagramie, dzielisz się z nami stories i wysyłacie zdjęcia na facebooku. Czasami aż trudno nam uwierzyć, w jak odległe miejsca zabieracie swoje cudeńka. Nawet nasi przyjaciele wysyłają nam zdjęcia z zagranicy i z wakacji, gdzie spotykali się nie tylko z naszymi portfelami. Przyznajemy, że serca skaczą nam z zachwytu, gdy widzimy jeden z naszych produktów na mieście, aż chce się sięgnąć po telefon i cyknąć zdjęcie.

Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas, kiedy otrzymujemy od was najwięcej zdjęć. Organizowaliśmy także konkurs fotograficzny, w którym nagrodziliśmy kilka zdjęć. Nie tylko zdjęcia, otrzymaliśmy również wiele miłych wiadomości i recenzji.

Uwierzcie bądź nie, zanim możecie rozpakować paczkę z portfelem Vuch, musimy wykonać sporo pracy, która czasami trwa kilka miesięcy. Od pierwszych pomysłów i projektów, produkcji, fotografowania do finalnego spakowania paczki oryginalnej vuszki. Tylko w grudniu trafiło do was 12 000 paczek vuch. Osobiście muszę pochwalić dziewczyny w dziale logistyki, ponieważ Boże Narodzenie jest tu istnym szaleństwem. Poradziły sobie znakomicie.

Dlatego – warto podzielić się z nami waszym szczęściem.

Pozdrawiamy: Alicja, Monia, Alka i Paja

Kiedy otrzymujemy od was zdjęcie lub pozytywną opinię, bardzo nas to cieszy. Wiemy wtedy, że nasza praca mas sens i komuś umililiśmy dzień.

Daniela - fotograf, grafik

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc