ŚWIAT VUCH

FINAŁ mega wakacyjnego fotokonkursu #VUCH

30.08.2018 REDAKCJA
Autor

FINAŁ mega wakacyjnego fotokonkursu #VUCH

Zbliża się koniec wakacji, a razem z nim kończy się również nasz WAKACYJNY FOTOKONKURS  Przez sześć tygodni na instagramie udostępniałyście swoje wakacyjne przygody z Vuszkami. Nadszedł czas, aby wybrać najlepsze zdjęcie, którego autorka wygra wakacje marzeń.

Od 31 sierpnia 2018 na naszych profilach na facebooku vuchcz, vuchpl, vuchsk, vuchhu i vuchro trwa głosowanie o najlepsze zdjęcie z wakacji z VUCH. Wygra zdjęcie, które po podliczeniu wyników we wszystkich państwach będzie miało najwięcej głosów.

Zagłosuj i wygraj

W ramach podziękowania za współpracę postanowiliśmy odmienić troje z Was wyjątkowymi dodatkami VUCH, które idealnie sprawdzą się w podróży:

1. Zegarek Alana https://www.vuch.pl/Zegarki/Wave-Collection/Alana
2. Portfel Cinderelle https://www.vuch.pl/Portfe…/Black-Dots-Collection/Cinderelle
3. Naszyjnik Globy Gladys https://www.vuch.pl/Bizuteria-12/Naszyjniki/Globy-Gladys

Nie czekaj dłużej, wybierz Twoją faworytkę i zgarnij nagrodę dla siebie, głosowanie trwa do 4. 9. 2018 pod tym linkiem: https://business.facebook.com/876463752435719/posts/1812972848784800/

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj