MENU
ŚWIAT VUCH

Gotowa na lawinę kropek z portfelami VUCH?

10.07.2018 REDAKCJA
Autor

Gotowa na lawinę kropek z portfelami VUCH?

Dla marki VUCH nie znajdziesz bardziej charakterystycznego wzoru na całym świecie. Kropki. Te czarne, białe lub grające wszystkimi kolorami.  Jedno jest pewne. Kropki królują w świecie. O ile nie w całym, to przynajmniej  w świecie portfeli VUCH. Myślisz o zakupie któregoś cacka w kropki? Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych kolekcji i portfeli, które są doskonałe do ostatniej kropki.

Małe i duże, z suwakiem czy zatrzaskiem

Bez wahania otwórz bramę do świata portfeli VUCH, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór jest mega szeroki. Portfele różnią się wielkością, kolorem, liczbą kieszonek i przegródek oraz sposobem zapięcia. Łączy je wspólna cecha – są bardzo piękne i równie pięknie zapakowane.

Dots Collection

Ta kolekcja zawiera kropki nawet w swojej nazwie. Dlaczego? Bo to właśnie kropki są elementem, który zauważysz na portfelu z tej kolekcji jako pierwszy. Zaraz potem zauroczy cię również paleta kolorów oraz jakość każdego detalu. Bez względu na to, czy wybierzesz duży portfel, który z łatwością pomieści wszystkie twoje dokumenty i pieniądze, czy też sięgniesz po małym portfeliku, który zmieści się w każdej torebce (najlepiej im w torebkach VUCH).

Black Dots Collection

Jak myślisz, na jakim tle kropki najlepiej się prezentują? Tak, na czarnym. Dlatego portfele VUCH z kolekcji Black Dots Collection to kolorowe portfele uzupełnione materiałami w różnokolorowe kropki wyjątkowo prezentujące się na czarnym tle. Taki portfel koniecznie trzeba mieć!

Leather Collection

To kolekcja skórzana? Tak, masz rację. Portfele z tej kolekcji wykonane są ze skóry, dodatkowo możesz wśród nich odkryć również te, które mają elementy w kropki. Zobacz portfele Sally, Rochelle, Vanille i Babette.

Zippy Collection

Tam, gdzie jest Zippy Collection VUCH, tam są zamki błyskawiczne, to oczywiste. Oprócz tego, że portfele z tej kolekcji są zdobione praktycznymi zamkami, znajdziesz również takie, których  elementem dekoracyjnym są kropki. Połączenie kropek i zamków jest w twoim guście? A więc to właśnie ta kolekcja portfeli jest dla ciebie idealna.   

WSKAZÓWKA NR 1: Prezenty w kropki - najlepsze

Na pewno pamiętasz, że nasze portfele VUCH są pięknie zapakowane. Tak więc mogą stać się od razu doskonałym prezentem dla koleżanki, mamy lub siostry.

 

WSKAZÓWKA NR 2: Filtr portfeli VUCH

Wszystkie portfele w kropki łatwo znajdziesz, stosując nasz sprytny filtr. Wejdź do kategorii wzór i wybierz portfele w kropki. Od razu zobaczysz wszystkie, które nasza marka VUCH proponuje.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc