ŚWIAT VUCH

Gotowa na lawinę kropek z portfelami VUCH?

10.07.2018 REDAKCJA
Autor

Gotowa na lawinę kropek z portfelami VUCH?

Dla marki VUCH nie znajdziesz bardziej charakterystycznego wzoru na całym świecie. Kropki. Te czarne, białe lub grające wszystkimi kolorami.  Jedno jest pewne. Kropki królują w świecie. O ile nie w całym, to przynajmniej  w świecie portfeli VUCH. Myślisz o zakupie któregoś cacka w kropki? Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych kolekcji i portfeli, które są doskonałe do ostatniej kropki.

Małe i duże, z suwakiem czy zatrzaskiem

Bez wahania otwórz bramę do świata portfeli VUCH, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór jest mega szeroki. Portfele różnią się wielkością, kolorem, liczbą kieszonek i przegródek oraz sposobem zapięcia. Łączy je wspólna cecha – są bardzo piękne i równie pięknie zapakowane.

Dots Collection

Ta kolekcja zawiera kropki nawet w swojej nazwie. Dlaczego? Bo to właśnie kropki są elementem, który zauważysz na portfelu z tej kolekcji jako pierwszy. Zaraz potem zauroczy cię również paleta kolorów oraz jakość każdego detalu. Bez względu na to, czy wybierzesz duży portfel, który z łatwością pomieści wszystkie twoje dokumenty i pieniądze, czy też sięgniesz po małym portfeliku, który zmieści się w każdej torebce (najlepiej im w torebkach VUCH).

Black Dots Collection

Jak myślisz, na jakim tle kropki najlepiej się prezentują? Tak, na czarnym. Dlatego portfele VUCH z kolekcji Black Dots Collection to kolorowe portfele uzupełnione materiałami w różnokolorowe kropki wyjątkowo prezentujące się na czarnym tle. Taki portfel koniecznie trzeba mieć!

Leather Collection

To kolekcja skórzana? Tak, masz rację. Portfele z tej kolekcji wykonane są ze skóry, dodatkowo możesz wśród nich odkryć również te, które mają elementy w kropki. Zobacz portfele Sally, Rochelle, Vanille i Babette.

Zippy Collection

Tam, gdzie jest Zippy Collection VUCH, tam są zamki błyskawiczne, to oczywiste. Oprócz tego, że portfele z tej kolekcji są zdobione praktycznymi zamkami, znajdziesz również takie, których  elementem dekoracyjnym są kropki. Połączenie kropek i zamków jest w twoim guście? A więc to właśnie ta kolekcja portfeli jest dla ciebie idealna.   

WSKAZÓWKA NR 1: Prezenty w kropki - najlepsze

Na pewno pamiętasz, że nasze portfele VUCH są pięknie zapakowane. Tak więc mogą stać się od razu doskonałym prezentem dla koleżanki, mamy lub siostry.

 

WSKAZÓWKA NR 2: Filtr portfeli VUCH

Wszystkie portfele w kropki łatwo znajdziesz, stosując nasz sprytny filtr. Wejdź do kategorii wzór i wybierz portfele w kropki. Od razu zobaczysz wszystkie, które nasza marka VUCH proponuje.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj