ŚWIAT VUCH

Gwiezdna kolekcja na horyzoncie? Zegarki z kolekcji Comete

22.02.2018 REDAKCJA
Autor

Gwiezdna kolekcja na horyzoncie? Zegarki z kolekcji Comete

Słynną kometę Halleya można zobaczyć na niebie raz na 75 - 76 lat. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w 1986 roku, a żeby ją ponownie zobaczyć, będziemy musieli poczekać do 2061 roku. Jest tak samo wyjątkowa, jak zegarki VUCH. Dobrą wiadomością jest jednak to, że na nową kolekcję zegarków VUCH nie będziesz musiała czekać przez następną dekadę. Może nowa kolekcja oczaruje cię tak samo, jak potrafi to najsłynniejsza kometa. Chcesz zostać gwiazdą, gdziekolwiek będziesz? Daj się ponieść nowymi zegarkami z kolekcji Comete.

Posłuchaj pewnej historii …

"Nie wytrzymałam i zamówiłam go... W końcu, bo zakładkę z wymarzonym zegarkiem otworzyłam i zamknęłam chyba z dwadzieścia razy. A wystarczyło jedno kliknięcie myszką i już były w koszyku. Wyobrażałam sobie, do czego je założę po raz pierwszy. Znasz to uczucie, kiedy niecierpliwie czekasz na paczkę? Nie mogłam się doczekać! Dzwonek! Szybko pobiegłam do drzwi...

Jest!

... listonosz stanął w drzwiach i wręczył mi małą paczkę. Od razu ją rozpakowałam. Zakochałam się w pięknym pudełku z kokardką. Czułem się prawie tak samo, jak w Boże Narodzenie. Ostrożnie otworzyłam pudełko i spojrzałem na zegarek, który wyglądał jeszcze lepiej na moim nadgarstku, niż na zdjęciu. Teraz nie oddam ich za żadne skarby! ... "

Biały czy czarno-biały?

W kolekcji zegarków Comete dostępne są dwa wzory zegarków. Wolisz biały czy sięgniesz po niecodziennym połączeniu w postaci tarczy czarno-białej? Jesteśmy pewni, że twój wybór będzie strzałem w dziesiątkę.

Zabawne kropki lub elegancka czerń

Zegarki z Comete Collection cechują się również wyjątkowymi paskami. A co takiego jest w nich super? Możesz je dowolnie zmieniać, dlatego zawsze będziesz miała nowy zegarek VUCH. Które paski ci się spodobały? Kolorowe z wesołymi kropkami, srebrny wykonany z blasku gwiazd lub elegancki czarny, który pasuje do każdej stylizacji?

Prezent?

Zegarek to najpiękniejszy i najbardziej praktyczny prezent. Idealne połączenie praktycznego dodatku i oryginalnej biżuterii. Zegarek VUCH otrzymasz zapakowany w pięknym pudełku podarunkowym, jednocześnie podsuwając ci pomysł na prezent świąteczny czy urodzinowy. Koniec końców nie zapomnij o tym, że prezent zawsze możesz wręczyć sobie.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj