ŚWIAT VUCH

Kolory, które współgrają, kolory torebek Invert Collection

11.11.2017 REDAKCJA
Autor

Kolory, które współgrają, kolory torebek Invert Collection

Kolory nie królują tylko wiosną czy latem, będzie w nie obfita również tegoroczna jesień. Jesień rozświetli kolorami torebki Invert Collection. Nową kolekcję torebek Invert Collection łączą  bardzo wyraźne kolory, które współgrają. Kiedy zestawimy ze sobą dwa wyraźne kolory,  powstaje przyjaźń na zawsze. Kolory, oryginalna torebka i ty…

Tajemnica kolorów

Zapraszamy do świata kolorów, gdzie możesz odkryć dla siebie ciekawostki, o których dotychczas nie miałaś okazji usłyszeć.  Czy wiesz, że z badań wynika, iż najbardziej ulubionym kolorem na świecie jest…granatowy? W takim kolorze występuje również nasza torebka Frida. Może to właśnie ona stanie się twoją najbardziej w świecie lubianą torebką. Natomiast torebka Giani występuje w kolorze czerwonym. Ciekawostką jest, że właśnie kolor czerwony jest pierwszym kolorem, na który reagują niemowlęta.

Mężczyźni a kolory?

Z badań naukowych wynika, że człowiek potrafi rozróżnić do 1 miliona odcieni. Istnieje jednak  mały procent ludzi, którzy potrafią rozpoznać nieprawdopodobne 100 milionów kolorów. O ile chodzi o mężczyzn, to niektóre kobiety  uważają, że są oni zdolni rozpoznać tylko podstawową gamę kolorów. Czy  zarzucać  to mężczyznom?   Naukowcy stwierdzili, że na odbiór kolorów wpływają predyspozycje genetyczne, które naprawdę są po stronie kobiet.  Kobiety mają takich genów więcej. Ty się jednak nie martw, cudowne kolory torebek Invert Collection zauważą również mężczyźni.

Torebki Invert Collection

Torebki Invert Collection możemy śmiało określić jako wielkie trendy  kopertówki, które charakteryzują się  uniwersalnym designem, który z łatwością wkomponujesz w swój look na każdą okazję. Nie chodzi jednak tylko o ich piękny wygląd. Torebki Invert Collection są w dodatku bardzo praktyczne, wykonane z oryginalnego materiału denim, w środku ukryte są dwie wewnętrzne kieszenie zamykane na zamek oraz dwie kieszonki na drobnostki. Praktyczne jest również zawieszenie na pasku na nadgarstek. Torebkę wysyłamy w pięknym opakowaniu prezentowym. No powiedz sama – taką torebkę warto mieć!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj