ŚWIAT VUCH

Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę

18.03.2020 REDAKCJA
Autor

Cała republika poddana jest kwarantannie. Obecna sytuacja zmusiła i naszą firmę do zamknięcia sklepów stacjonarych.  Ale nie próżnujemy! Odwrotnie. Wolny czas wykorzystujemy do opracowania nowych planów i projektowania stylowych nowości. Uświadamiamy sobie, że w niektórych wypadkach może nadmiar wolnego czasu spowodować nudę i dlatego zdecydowaliśmy obudzić w tobie ducha projektanta. Zaprojektuj portfel swoich marzeń i wygraj bon o wartości 150 zł! Uwaga, konkurs trwa tylko do 24 marca, więc czym prędzej zabieraj się do dzieła!

Przegoń nudę, zaprojektuj portfel i wygraj

Od lat marzyłaś o tym, by zostać projektantką modnych dodatków, prawda? Teraz nadarzyła się ku temu okazja! Weź do ręki ołówek i kredki i zaprojektuj portfel swoich marzeń. Może będzie miał nietradycyjny kształt? Popuść wodze swej fantazji! Tylko ty zadecydujesz, czy będzie jednokolorowy, czy we wzory. Nic nie ogranicza twojej wyobraźni, ale pamiętaj, że marka VUCH charakteryzuje się dbałością o każdy detal.

Punkty bonusowe dla ciebie

Wszystko ma swoją historię i pewnie twój portfel ma też własną. Możesz do nas napisać, co było dla ciebie inspiracją i dlaczego wykreowałaś swojemu portfelowi właśnie taki “płaszczyk”.

Co dalej?

Kiedy skończysz swoje dzieło sztuki i będziesz zadowolona ze swojej pracy, prześlij nam obrazek do prywatnych wiadomości na Facebooku. Wziąć udział w konkursie możesz również na Instagramie, nie zapomnij wtedy użyć hashtag #vuchwalletbyme.

Nie ominie cię słodka nagroda

Zespół Vuszaków z niecierpliwością oczekuje na moment, kiedy oceni obrazki portfeli i z wszystkich przesłanych prac wybierze pięć najlepszych projektów. Projekty te nie tylko zakwalifikują się do dalszego etapu, ale także zyskają bon w wysokości 150 zł na zakupy w naszym e-shopie! W dalszym etapie konkursu wybór będzie należał do naszych drogich klientek - to one zadecydują o tym, kto zostanie absolutnym zwycięzcą i zdobędzie Vuch Pack pełny nowości!

Pamiętaj o tym, że kto gra, ten wygrywa. Weź udział w naszym konkursie projektanckim i wygraj bon o wartości 150 zł. Kto wie, może nasz dalszy model będzie dziełem twoich rąk!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj