ŚWIAT VUCH

Konkurs wakacyjny o 2500 zł

16.08.2019 REDAKCJA
Autor

Wygraj voucher na wakacje marzeń od Vuch oraz biura podróży Flipo.pl!

Lato ruszyło i warto wybrać się na wakacje. Jeszcze nie masz pomysłu? Albo pomysł masz, jednak brakuje ci trochę finansów? Teraz masz szansę wygrać wakacje o jakich zawsze marzyłaś. Czy to żart? Absolutnie nie! Wyzwól swoją kreatywną duszę, a wynik umieść na instagramu z #vuchworld oraz #wakacjezflipo!
Takie to proste!

Jakie są warunki konkursu

  • Zrób sobie zdjęcie z podróży z produktem Vuch! Zdjęcia opublikuj na swoim profilu na instagramie z #vuchworldoraz #wakacjezflipo
  • Śledź @vuch_comoraz @flipopl na Instagramie.
  • Polub profil @vuchpolandoraz @Flipopl na Facebooku.
  • Nie masz produktu z oferty Vuch? Nic nie szkodzi! Uwolnij fantazję i stwórz logo Vuch! Gdziekolwiek, jakkolwiek oraz dowolną ilość razy!

 

 

W jaki sposób stworzyć logo Vuch?

To proste. Zrób sobie zdjęcie z produktem Vuch albo narysuj logo Vuch w piasku na plaży! Jeśli wybierasz się w góry, użyj kamieni i poukładaj je w kształcie litery W! Fantazja nie zna granic!

Konkurs o wakacje marzeń rusza w poniedziałek 8.7.! W każdym tygodniu wakacji wybierzemy najbardziej oryginalne zdjęcie, które awansuje do Wielkiego Finału! Autorki tych 7 zdjęć otrzymają bony na zakupy w sklepie internetowym o wartości 150 zł! W Wielkim Finale zdjęcia będą zbierały wasze głosy!

Zdjęcia możesz publikować przez całe wakacje, tj. do 25.8. Na końcu wakacji ogłosimy wyniki a zwycięskie zdjęcie otrzyma od nas bon na 2500 zł na bilety lotnicze od Flipo.pl oraz akcesoria podróżnicze od Vuch.

 Kopírovat odkaz

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj