MENU
ŚWIAT VUCH

Konkurs wakacyjny o 2500 zł

16.08.2019 REDAKCJA
Autor

Wygraj voucher na wakacje marzeń od Vuch oraz biura podróży Flipo.pl!

Lato ruszyło i warto wybrać się na wakacje. Jeszcze nie masz pomysłu? Albo pomysł masz, jednak brakuje ci trochę finansów? Teraz masz szansę wygrać wakacje o jakich zawsze marzyłaś. Czy to żart? Absolutnie nie! Wyzwól swoją kreatywną duszę, a wynik umieść na instagramu z #vuchworld oraz #wakacjezflipo!
Takie to proste!

Jakie są warunki konkursu

  • Zrób sobie zdjęcie z podróży z produktem Vuch! Zdjęcia opublikuj na swoim profilu na instagramie z #vuchworldoraz #wakacjezflipo
  • Śledź @vuch_comoraz @flipopl na Instagramie.
  • Polub profil @vuchpolandoraz @Flipopl na Facebooku.
  • Nie masz produktu z oferty Vuch? Nic nie szkodzi! Uwolnij fantazję i stwórz logo Vuch! Gdziekolwiek, jakkolwiek oraz dowolną ilość razy!

 

 

W jaki sposób stworzyć logo Vuch?

To proste. Zrób sobie zdjęcie z produktem Vuch albo narysuj logo Vuch w piasku na plaży! Jeśli wybierasz się w góry, użyj kamieni i poukładaj je w kształcie litery W! Fantazja nie zna granic!

Konkurs o wakacje marzeń rusza w poniedziałek 8.7.! W każdym tygodniu wakacji wybierzemy najbardziej oryginalne zdjęcie, które awansuje do Wielkiego Finału! Autorki tych 7 zdjęć otrzymają bony na zakupy w sklepie internetowym o wartości 150 zł! W Wielkim Finale zdjęcia będą zbierały wasze głosy!

Zdjęcia możesz publikować przez całe wakacje, tj. do 25.8. Na końcu wakacji ogłosimy wyniki a zwycięskie zdjęcie otrzyma od nas bon na 2500 zł na bilety lotnicze od Flipo.pl oraz akcesoria podróżnicze od Vuch.

 Kopírovat odkaz

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc
Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę
Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies
Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów Astronomiczny koniec lata u nas w stylu nieziemskich rabatów