ŚWIAT VUCH

Mega wakacyjny fotokonkurs #VUCH

21.07.2018 REDAKCJA
Autor

Mega wakacyjny fotokonkurs z VUCH

WYGRAJ WAKACJE MARZEŃ i mnóstwo innych nagród w konkursie z VUCH

Wyśniłam sobie Ciebie, gdy śpiewałem głośno pod prysznicem –  czyli spełnione wakacje marzeń razem z Vuch! Sny nie powinny się nam tylko śnić, warto je spełniać i nimi żyć. Masz wymarzone miejsce, które chciałabyś zobaczyć, ale brakuje Ci trochę grosza, czasu czy odwagi? Nie martw się więcej, złap za aparat i zrób sobie zdjęcie. Uwaga, zwykłe selfie, jak na co dzień nie wchodzi w grę! Złap za aparat, telefon… uśmiechnij się…  JUŻ? Okej, to zrób sobie kreatywne selfie z produktem VUCH.

Nasze torebki uwielbiają, kiedy z Tobą do zdjęcia się ustawiają!

Pewnie się z nami zgodzisz – lato i telefon pełny zdjęć to standard. Trzeba pochwalić się przyjaciółce, co robiłaś w weekend – zalew, grill, impreza… Teraz Twoje uzależnienie od zdjęć może się przydać i zabierze Cię na wakacje w miejsce, gdzie zawsze chciałaś pojechać. Zrób pomysłowe zdjęcie z produktem Vuch, umieść je na instagramie z hashtagiem #vuch a w opiesie napisz, gdzie i z kim marzy Ci się pojechać na wakacje marzeń.

Jak dowiesz się o wygranej?

W każdy poniedziałek, aż do końca wakacji, opublikujemy 6 najlepszych zdjęć, które odmienimy nową VUSZKĄ, a najlepsze z nich awansują do finału o WAKACJE MARZEŃ. Dzień D to 31 sierpnia 2018, kiedy na facebooku przebiegnie głosowanie o najlepsze zdjęcie.

Jak zwiększyć szansę na wygraną?

Mamy dla Ciebie bombową wiadomość! Liczba zdjęć w konkursie jest nielimitowana! Szansę na wygraną możesz zwiększyć, umieszczając kilka zdjęć! Konkurs trwa od 19. 7. 2018 do 31. 8. 2018! Dlatego zawsze lepiej noś ze sobą telefon i Vuszkę, aby mieć pewność, że nie ucieknie Ci ani jeden pomysł na świetne zdjęcie

Biorąc udział w konkursie, udzielasz nam prawo do Twoich zdjęć, które w przypadku wygranej opublikujemy na naszych profilach w sieciach społecznościowych. Dlatego cieszyć się możesz nie tylko z wygranej, ale również z tego, że Twoje zdjęcie będzie inspiracją dla innych miłośniczek torebek, portfeli i wszystkich niezwykłych produktów marki Vuch.

 

Warunki konkursu:

  1. Zrób sobie zdjęcie z produktem Vuch
  2. Oznacz zdjęcie hashtagiem #vuch, a w opisie podaj z kim? i gdzie? chcesz się wybrać na wakacje marzeń.
  3. Obserwuj profil @vuch_pl
  4. Pamiętaj o ustawieniu profilu na publiczny, abyśmy mogli zobaczyć Twoje zdjęcie.

W każdy poniedziałek wybierzemy 6 najlepszych zdjęć, które odmienimy nową VUSZKĄ, a najlepsze z nich awansują do finału o WAKACJE MARZEŃ.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Vuch team na Kubie Vuch team na Kubie
Dziękujemy za umilenie nam  dnia Dziękujemy za umilenie nam dnia
Zaglądamy na chwilę do 2018 roku Zaglądamy na chwilę do 2018 roku
Kolorowa wiosna - kojący błękit Kolorowa wiosna - kojący błękit