MENU
ŚWIAT VUCH

Mega wakacyjny fotokonkurs #VUCH

21.07.2018 REDAKCJA
Autor

Mega wakacyjny fotokonkurs z VUCH

WYGRAJ WAKACJE MARZEŃ i mnóstwo innych nagród w konkursie z VUCH

Wyśniłam sobie Ciebie, gdy śpiewałem głośno pod prysznicem –  czyli spełnione wakacje marzeń razem z Vuch! Sny nie powinny się nam tylko śnić, warto je spełniać i nimi żyć. Masz wymarzone miejsce, które chciałabyś zobaczyć, ale brakuje Ci trochę grosza, czasu czy odwagi? Nie martw się więcej, złap za aparat i zrób sobie zdjęcie. Uwaga, zwykłe selfie, jak na co dzień nie wchodzi w grę! Złap za aparat, telefon… uśmiechnij się…  JUŻ? Okej, to zrób sobie kreatywne selfie z produktem VUCH.

Nasze torebki uwielbiają, kiedy z Tobą do zdjęcia się ustawiają!

Pewnie się z nami zgodzisz – lato i telefon pełny zdjęć to standard. Trzeba pochwalić się przyjaciółce, co robiłaś w weekend – zalew, grill, impreza… Teraz Twoje uzależnienie od zdjęć może się przydać i zabierze Cię na wakacje w miejsce, gdzie zawsze chciałaś pojechać. Zrób pomysłowe zdjęcie z produktem Vuch, umieść je na instagramie z hashtagiem #vuch a w opiesie napisz, gdzie i z kim marzy Ci się pojechać na wakacje marzeń.

Jak dowiesz się o wygranej?

W każdy poniedziałek, aż do końca wakacji, opublikujemy 6 najlepszych zdjęć, które odmienimy nową VUSZKĄ, a najlepsze z nich awansują do finału o WAKACJE MARZEŃ. Dzień D to 31 sierpnia 2018, kiedy na facebooku przebiegnie głosowanie o najlepsze zdjęcie.

Jak zwiększyć szansę na wygraną?

Mamy dla Ciebie bombową wiadomość! Liczba zdjęć w konkursie jest nielimitowana! Szansę na wygraną możesz zwiększyć, umieszczając kilka zdjęć! Konkurs trwa od 19. 7. 2018 do 31. 8. 2018! Dlatego zawsze lepiej noś ze sobą telefon i Vuszkę, aby mieć pewność, że nie ucieknie Ci ani jeden pomysł na świetne zdjęcie

Biorąc udział w konkursie, udzielasz nam prawo do Twoich zdjęć, które w przypadku wygranej opublikujemy na naszych profilach w sieciach społecznościowych. Dlatego cieszyć się możesz nie tylko z wygranej, ale również z tego, że Twoje zdjęcie będzie inspiracją dla innych miłośniczek torebek, portfeli i wszystkich niezwykłych produktów marki Vuch.

 

Warunki konkursu:

  1. Zrób sobie zdjęcie z produktem Vuch
  2. Oznacz zdjęcie hashtagiem #vuch, a w opisie podaj z kim? i gdzie? chcesz się wybrać na wakacje marzeń.
  3. Obserwuj profil @vuch_pl
  4. Pamiętaj o ustawieniu profilu na publiczny, abyśmy mogli zobaczyć Twoje zdjęcie.

W każdy poniedziałek wybierzemy 6 najlepszych zdjęć, które odmienimy nową VUSZKĄ, a najlepsze z nich awansują do finału o WAKACJE MARZEŃ.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc