MENU
ŚWIAT VUCH

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies

24.10.2019 REDAKCJA
Autor

Pewnie zauważyłaś, że w maju odbył się konkurs Zostań Vuch Lady. Może nawet pamiętasz, kto został jej laureatkami. A jeśli nie, przypomnimy, że wybraliśmy aż dwie Lady Vuch. Panie Anetę Pavlat i Nikolę Hašov. Te urocze nowe twarze czeskiej marki Vuch otrzymały kupon o wartości 1000 zł  na zakupy w sklepie internetowym vuch.pl oraz profesjonalną sesję zdjęciową do nowej letniej kolekcji produktów VUCH. A jak sobie radziły na planie? Zapraszamy do artykułu, w którym zdradzamy szczegóły. 

Zdjęcia i filmiki pełne emocji i stylu 

Dziewczyny podbiły nasze serca swoją energią i spontanicznością. Postanowiliśmy nie tylko zrobić z nimi sesję zdjęciową, ale także nakręcić spoty reklamowe. Wspólnie z naszym zespołem spotkaliśmy się w naszym nowym praskim showroomie . I zabraliśmy się do roboty.

Pod opieką fachowców

Dziewczyny zabrał profesjonalny charakteryzator, który zadbał o piękny makijaż, a także fryzurę. I to był właściwy czas na ulice. Firma uczyniła nas nie tylko świetnym fotografem i operatorem, ale także wiadomościami z VUCH v podobě plecakówwalizekportfelitorebek i akcesoriów. Robiliśmy zdjęcia i kręciliśmy w Zizkovie. Zaintrygowało nas otoczenie dworca towarowego lub pomnik narodowy w Vítkovie.

Figlarne kontra eleganckie

Biorąc pod uwagę, że marka VUCH ma dwie strony, jedną zabawną, a drugą elegancką, postanowiliśmy nakręcić dwa filmy w dwóch stylach. Jeden tak zwany „szalony”, a drugi bardziej elegancki i zmysłowy.

Tańczymy wśród kropli deszczu…

Pomimo tego, że podczas sesji zdjęciowej zaskoczył nas deszcz, wynik jest niesamowity. Sprawdźcie same. 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc
Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę Konkurs VUCH: Zaprojektuj portfel i wygraj ciekawą nagrodę