ŚWIAT VUCH

Migawki z planu do nowej kolekcji VUCH Ladies

24.10.2019 REDAKCJA
Autor

Pewnie zauważyłaś, że w maju odbył się konkurs Zostań Vuch Lady. Może nawet pamiętasz, kto został jej laureatkami. A jeśli nie, przypomnimy, że wybraliśmy aż dwie Lady Vuch. Panie Anetę Pavlat i Nikolę Hašov. Te urocze nowe twarze czeskiej marki Vuch otrzymały kupon o wartości 1000 zł  na zakupy w sklepie internetowym vuch.pl oraz profesjonalną sesję zdjęciową do nowej letniej kolekcji produktów VUCH. A jak sobie radziły na planie? Zapraszamy do artykułu, w którym zdradzamy szczegóły. 

Zdjęcia i filmiki pełne emocji i stylu 

Dziewczyny podbiły nasze serca swoją energią i spontanicznością. Postanowiliśmy nie tylko zrobić z nimi sesję zdjęciową, ale także nakręcić spoty reklamowe. Wspólnie z naszym zespołem spotkaliśmy się w naszym nowym praskim showroomie . I zabraliśmy się do roboty.

Pod opieką fachowców

Dziewczyny zabrał profesjonalny charakteryzator, który zadbał o piękny makijaż, a także fryzurę. I to był właściwy czas na ulice. Firma uczyniła nas nie tylko świetnym fotografem i operatorem, ale także wiadomościami z VUCH v podobě plecakówwalizekportfelitorebek i akcesoriów. Robiliśmy zdjęcia i kręciliśmy w Zizkovie. Zaintrygowało nas otoczenie dworca towarowego lub pomnik narodowy w Vítkovie.

Figlarne kontra eleganckie

Biorąc pod uwagę, że marka VUCH ma dwie strony, jedną zabawną, a drugą elegancką, postanowiliśmy nakręcić dwa filmy w dwóch stylach. Jeden tak zwany „szalony”, a drugi bardziej elegancki i zmysłowy.

Tańczymy wśród kropli deszczu…

Pomimo tego, że podczas sesji zdjęciowej zaskoczył nas deszcz, wynik jest niesamowity. Sprawdźcie same. 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj