ŚWIAT VUCH

Nadchodzą promocje VIPowskie od Moni oraz Ilki :-)

20.02.2017 MONIA I ILKA
Autor

Nadchodzą promocje VIPowskie od Moni oraz Ilki :-)

Hejka,

Pozwól, że na sam początek się przedstawimy. Jesteśmy Monika i Ilona z działu marketingu zespołu VUCH oraz nierozłączne przyjaciółki. Od dziś będziemy się spotykać regularnie. Raz na dwa tygodnie przygotujemy dla Ciebie promocję specjalną, która na pewno Ci się spodoba! Promocje kierujemy tylko do naszych wiernych VIP vuszek, które posiadają konto w naszym klubie. Nie wahaj się ani chwili i zarejestruj się. :-)

Ponieważ strasznie tęsknimy za wiosną, pierwszymi promykami słońca i z niecierpliwością czekamy na pierwsze zielone liście na drzewach, do pierwszej promocji wybrałyśmy produkty w świeżych kolorach. Te przeceniłyśmy o świetnych 40%. Dzięki temu możesz się cieszyć z nowej torebki prawie za darmo. :-D

Zieloną torebkę Pondy lubię ja, Monika. Noszę ją ze sobą na basen oraz na zakupy, na które zabieram ze sobą również portfel Mahara. Ilka przygotowała dla Ciebie promocję na wesoły zegarek Desert, dzięki któremu zawsze będziesz w pracy na czas. Kolejne produkty promocyjne to stylowy Vuchbook, portfel na dokumenty Rainbow oraz nie mogło zabraknąć biżuterii, z którą zabłyśniesz na każdej imprezie, bransoletki MyHeart Gold.

Mamy nadzieję, że sprawiłyśmy Ci dużo radości oraz że w naszych ulubionych produktach znajdziesz swoich faworytów.

Na dziś to wszystko. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu, ponieważ już niebawem przygotujemy dla Ciebie kolejną serię promocji!

Adiós mis amigos!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Vuch team na Kubie Vuch team na Kubie
Dziękujemy za umilenie nam  dnia Dziękujemy za umilenie nam dnia
Zaglądamy na chwilę do 2018 roku Zaglądamy na chwilę do 2018 roku
Kolorowa wiosna - kojący błękit Kolorowa wiosna - kojący błękit