ŚWIAT VUCH

Nowa promocja VIP od Moni i Ilki :-)

31.03.2017 MONIA I ILKA
Autor

Cześć Dziewczyny,

Dwa tygodnie minęły jak jeden dzień, a my jesteśmy ponownie! Powoli budzimy się po dłuuugiej zimie, która nie pozwalała nam zbyt często wychodzić z domu. Wiosenne słońce kusi nas do spędzania czasu na spacerach, w ogródku lub nad rzeką. A gdzie Ty lubisz spędzać czas?
Na spacerach uważaj, wiosenne słońce jest mocne, dlatego nie zapominaj o kremach z filtrem UV!

Dlatego, że często o Tobie myślimy i martwimy się, jeśli poradziłaś sobie ze zmianą czasu lub jeśli przypadkiem nie dopadło Cię zmęczenie wiosenne! Na wszelki wypadek do promocji VIP wybrałyśmy zegarki, abyś nie przegapiła żadnego spotkania. Zwłaszcza spóźnienie na randkę mogłoby rozczarować.

Zegarki Meryl, Merilyn, Jennifer, Elizabeth, Jodie, Uma, Cindy czy Megan teraz możesz mieć taniej o 33 zł!!! Jeśli jeszcze nie dołączyłaś do klubu Vuch, szybko, zarejestruj swoje konto i ciesz się z promocji!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia za kolejne 14 dni.

Adiós mis amigos!

Monia i Ilka!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj