ŚWIAT VUCH

Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji

31.07.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor

Jednym z naszych najważniejszych celów jest, by zakupy w naszym sklepie internetowym były jak najprzyjemniejsze i najłatwiejsze. Dlatego zaprojektowaliśmy nowy design naszej witryny i poszerzyliśmy jej funkcje, które umożliwią znaleźć wymarzony produkt łatwo i szybko. Co nowego czeka na ciebie na stronach www.vuch.pl i jakie nowe informacje pojawiły się na stronie www.vuch.info?

Ponieważ na wyglądzie zależy

Prostota, wielobarwność i przejrzystość produktów. Dokładnie to oferuje nowy, ulepszony design witryny, którą zaprojektowaliśmy tak, by zakupy były dla ciebie jak najprzyjemniejszym przeżyciem.

Praktyczne filtry

Funkcja filtrów jest bardzo pożyteczna zwłaszcza dla kobiet, które dokładnie wiedzą, czego chcą! Pragniesz portmonetki w fiolecie? Szukasz torebki w kropki? A może chcesz znaleźć świetny podarunek dla koleżanki w cenie do 80 zł? Potem na pewno skorzystasz z praktycznych filtrów, które umożliwiają wyszukiwanie produktów według koloru, wzoru, materiału, sposobu zapinania czy ceny.

Przejrzyste sortowanie

Przejrzystość i porządek w produktach! Jeżeli chcesz zobaczyć produkty, które są w sklepie nowe, lub uporządkować towar od najtańszego po najdroższy, skorzystaj z nowej funkcji sortowania, która ułatwi zakupy i zaoszczędzi ci czas!

 Kategorie produktów

Może przypominasz sobie, że wcześniej torebki, portfele czy dodatki były grupowane według kolekcji. Nowością u nas są nowe kategorie. Na przykład torebki są podzielone na duże, do ręki, na ramię, kopertówki, crossbody, torby podróżne i tak dalej, więc możesz przeglądać poszukiwany typ torebki w poszczególnych kolekcjach!

 Połączenie z dziecięcą witryną

Do tej pory produkty przeznaczone dla dzieci mogłaś znaleźć w osobnej witrynie VUCH Kids, odtąd wszystko będzie w jednej witrynie. Będziesz więc mogła na Vuch zrobić zakupy dla siebie, dla swojej drugiej połówki i dla swojej małej latorośli! Wygodnie i stylowo wyposażysz poprzez kilka kliknięć całą rodzinę.

Nowa PR witryna pełna ciekawych informacji

Interesuje cię, co nowego dzieje się w VUCH? Chciałabyś zaglądnąć pod podszewkę naszej firmy? Więc odwiedź naszą nową PR witrynę, łatwo poprzez kliknięcie w dolnej części witryny lub poprzez stronę www.vuch.info. Tam znajdziesz informacje o początkach naszej marki, informacje dotyczące sprzedaży hurtowej, współpracy z organizacjami pozarządowymi i wiele innych ciekawych informacji!

 Przekonaj się na własnej skórze, że zakupy w naszym sklepie internetowym mogą być jeszcze przyjemniejsze, łatwiejsze i szybsze niż dotychczas.

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj