ŚWIAT VUCH

Nowe portfele Black Dots!

07.06.2019 REDAKCJA
Autor

Nowe portfele Black Dots!

Z pewnością znasz kolekcję portfeli Black Dots, prawda? Portfele te pilnują wszystkich Twoich skarbów i zadbają o karty lub talismany! Popularna kolekcja portfeli Black Dots rozrosła się o kilka nowych ślicznotek, które są zdecydowanie warte uwagi! Ich świetny design na długo zostanie Ci w pamięci!

W Vuch tworzymy nowe kolekcje, oryginalny desing i ulepszamy wykonanie naszych produktów tak, aby jak najlepiej spełniały wasze oczekiwania. Ponieważ naprawdę zależy nam na wygodzie naszych klientek, lubimy być kreatywni!

Z wielką przyjemnością dodaliśmy pięć dużych i trzy mniejsze portfele do kolekcji Black Dots. Czarują one wyglądem i zachwycają od pierwszego wejrzenia! Kiedy rano sprawdzasz zawartość swojej torebki, jedna urocza ślicznotka Vuch powinna tam mieć honorowe miejsce!

Duże i wyraźne kropki przyciągną ciekawskie spojrzenia Twoich koleżanek! Piękne, prawda? A te grochy to dopiero początek! We wnętrzu znajdziesz zapinaną na zamek kieszeń na monety, dwie przestronne kieszenie na banknoty i przegródki na karty! Teraz to już na bank utrzymasz porządek w swoim portfelu, hm?

Myślimy również o właścicielach małych torebek, więc w kolekcji Black Dots znajdziesz mniejsze wersje torebek, które są równie piękne jak ich większy kolega! Możesz wybrać w kilku kolorach! Jak ci się podoba

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj