MENU
ŚWIAT VUCH

Nowe portfele Black Dots!

07.06.2019 REDAKCJA
Autor

Nowe portfele Black Dots!

Z pewnością znasz kolekcję portfeli Black Dots, prawda? Portfele te pilnują wszystkich Twoich skarbów i zadbają o karty lub talismany! Popularna kolekcja portfeli Black Dots rozrosła się o kilka nowych ślicznotek, które są zdecydowanie warte uwagi! Ich świetny design na długo zostanie Ci w pamięci!

W Vuch tworzymy nowe kolekcje, oryginalny desing i ulepszamy wykonanie naszych produktów tak, aby jak najlepiej spełniały wasze oczekiwania. Ponieważ naprawdę zależy nam na wygodzie naszych klientek, lubimy być kreatywni!

Z wielką przyjemnością dodaliśmy pięć dużych i trzy mniejsze portfele do kolekcji Black Dots. Czarują one wyglądem i zachwycają od pierwszego wejrzenia! Kiedy rano sprawdzasz zawartość swojej torebki, jedna urocza ślicznotka Vuch powinna tam mieć honorowe miejsce!

Duże i wyraźne kropki przyciągną ciekawskie spojrzenia Twoich koleżanek! Piękne, prawda? A te grochy to dopiero początek! We wnętrzu znajdziesz zapinaną na zamek kieszeń na monety, dwie przestronne kieszenie na banknoty i przegródki na karty! Teraz to już na bank utrzymasz porządek w swoim portfelu, hm?

Myślimy również o właścicielach małych torebek, więc w kolekcji Black Dots znajdziesz mniejsze wersje torebek, które są równie piękne jak ich większy kolega! Możesz wybrać w kilku kolorach! Jak ci się podoba

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Pierwsze urodziny praskiego showroomu Pierwsze urodziny praskiego showroomu
Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji Nowa witryna VUCH: doskonalszy design i mnóstwo funkcji
PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH
Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc Zespół VUCH: Podziwiamy wszystkich, którzy pomagają, i my też chcieliśmy pomóc