ŚWIAT VUCH

PHOTOSHOOT BACKSTAGE VUCH

02.07.2020 ADMIN HLAVNÍ
Autor

Czy zgadywałaś kiedykolwiek, jak powstają te piękne zdjęcia, które upiększają naszą witrynę czy profil na Facebooku lub Instagramie? Więc usiądź wygodnie, bo chcemy  Cię zainspirować i wtajemniczyć  do całego procesu.

Zadaliśmy sobie pytanie, gdzie wykorzystasz naszą torebkę, plecak czy portfel. Wybierając się na wydarzenie kulturane, na pewno  nie skompletujesz pięknej kreacji wieczorowej z naszym plecakiem “outdoorowym”, zaś na przechadzce w parku lub jeździe na desce zapewne nie będzie Ci towarzyszyć elegancka torebka z naszej kolekcji SENSE. Każda “vuszka” nadaje się na inną okazję, a wybór właściwego akcesorium wymaga przemyślanego planowania. Z tego powodu i my staraliśmy się precyzyjnie skompletować wszystkie komponenty każdej stylizacji.

Przestrzenią, która nas zaciekawiła, spełniła nasze wymogi, i została wykorzystana do sesji fotograficznej, był teren Młynów automatycznych w Pardubicach (Automatické mlýny Pardubice). Plenerowym atelierem i tłem zostało na przykład majowo ozdobione podwórze, zniszczone pomieszczenia starych młynów, lśniące ceglane ściany, zaparkowana furgonetka czy urocze lokale miejscowej kawiarenki.

Mniemamy, że  nasze trzy piękne modelki, Terka, Christina i Majda, też świetnie się bawiły. Każda z nich zaprezentowała kilka stylizacji i póz w miejscach, gdzie ich wizaż najlepiej się prezentował.

Niekiedy trzeba było upozować dziewczyny, niekiedy musiał dostosować się fotograf.

Juhu! Już niemal gotowe. Jesteś ciekawa, jak wygląda efekt w postaci gotowych zdjęć? ? Więc śledź Vuch!

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj