ŚWIAT VUCH

Pierwsze urodziny praskiego showroomu

24.09.2020 REDAKCJA
Autor

Mało kto wie, że nasz praski sklep niedawno obchodził pierwszą rocznicę swojego uroczystego otwarcia. Taka okazja wymaga odpowiednich uroczystości, więc złączyliśmy nasze umysły i w ciągu kilku dni wysłali zaproszenia! Chociaż przeważająca część życia marki VUCH przebiega w Chrudimi, gdzie znajduje się centrala główna, to jednak każda impreza w praskim sklepie ma swój urok, a i tym razem nie było inaczej! Jesteś ciekawa, które twarzy pojawiły się na naszej VIP uroczystości?

Złożyć życzenia do naszego showroomu przyszły również znane twarze

Praski showroom ma siedzibę na ulicy Bořivojowej, w dzielnicy Žižkov, i właśnie tutaj w środę 9. 9. około 17. godziny pojawili się pierwsi goście. Wśród zaproszonych byli na przykład Sharlotta, Denisa Pfausnerová, Radka Pavlovčinová, Marie Renčová i wiele innych twarzy z medialnego świata.

 

Nowości nie zdążyły się rozgrzać i zaraz wyszły na wybieg

Cały event niósł się w pogodnym klimacie. Oczywiście jak na imprezę przystało, nie zabraklo też smakowitego jedzenia i picia. Uroczystość zagaili swoimi przemowami założyciele marki Martin Kůs i Ondřej Hyrš. Za niedługo nasz przytulny sklepik przemienił się w wybieg mody. Radka, Maruška i Nicol swobodnie, elegancko i dowcipnie zaprezentowały najnowszą kolekcję torebek. Wszyscy uczestnicy mogli  jako pierwsi obejrzeć nasze świeże nowości. Pracę modelki wypróbowała również redaktorka serwera super.cz Saša Šeflová, a my uważamy, że poszło jej wyśmienicie! Kilka zdjęć i rozmów do prasy, a potem już tylko czas na zabawę.

Zakończenie uroczystości zaplanowano na dziewiętnastą godzinę, ale jak już to bywa, kiedy człowiek świetnie się bawi,  to o końcu nie pamięta. W sumie możesz  sama przekonać się o tym, jak uroczystość przebiegała: 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i cieszymy się na przyszłą imprezę. Może podczas następnych urodzinowych obchodów spotkamy i ciebie?

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj