ŚWIAT VUCH

Portfel VUCH z nowej kolekcji No Dots koniecznie musisz mieć!

30.07.2018 REDAKCJA
Autor

Portfel VUCH z nowej kolekcji No Dots koniecznie musisz mieć!

Ktoś twierdzi, że ideał nie istnieje. Ktoś znów, że idealne rzeczy są wszędzie wokół nas. Tak, różnimy się na każdym kroku. Ktoś zachwycał się kolekcją portfeli w różnokolorowe kropki, komuś odpowiadał portfel bez kropek. Dlatego że VUCH stara się zaspokoić gusty wszystkich swoich klientów, uroczyście wprowadziła nową kolekcję portfeli No Dots, w której główną rolę odgrywają kolory. Ich rozmaitość nie pozostawi cię obojętnym. Znajdziesz ideał dla siebie?

no dots portfele

 

Gorąca nowość

O ile należysz do osób niezdecydowanych, którym trudno wybrać z dwu wariantów, to będzie dla ciebie trudny krok. Ofertę siedmiu kolekcji  portfeli No Dots poszerzyliśmy o następne. Tak więc możliwości wyboru jest naprawdę wiele, mega wiele! Dlaczego wybrać portfel z najnowszej kolekcji prezentujący współczesne trendy? Odpowiedź jest prosta. Od razu się w nim zakochasz. A cóż jest piękniejsze od miłości?

Wskazówka: Lato to kolory. Odpowiedni kolor dla ciebie? Koniecznie sprawdź!

 Portfele No Dots to ukłon w stronę kolorów. Czerwień to odwaga, energia i siła życia. Fiolet to symbol duchowości, emocjonalności i serdeczności. Róż to synonim miłości, idealny dla empatycznych przyjaciółek o romantycznej duszy. Wybrałaś jeden z czarnych portfeli uzupełniony innym wyrazistym kolorem? Czerń jest bardzo tajemnicza, mistyczna, to symbol elegancji.

portfele no dots

Poznaj swój nowy portfel

Portfel z kolekcji No Dots możesz poznać  dokładnie jeszcze przed jego zamówieniem. Pokażemy ci, jak wygląda nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz. Z dokładnego opisu dowiesz się, ile ma przegródek i kieszonek na wszystkie twoje skarby. Poznasz go również „osobiście“ – każdy portfel  ma swe wyjątkowe imięJ

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Vuch team na Kubie Vuch team na Kubie
Dziękujemy za umilenie nam  dnia Dziękujemy za umilenie nam dnia
Zaglądamy na chwilę do 2018 roku Zaglądamy na chwilę do 2018 roku
Kolorowa wiosna - kojący błękit Kolorowa wiosna - kojący błękit