ŚWIAT VUCH

Seria luksusowe zegarki: Moon collection

06.03.2017 REDAKCJA
Autor

Moon collection

Moon, der Monat, mois, mes, albo pięknie po polsku księżyc. Czy wiesz, że nigdy nie zobaczysz drugiej strony księżyca? Oraz że obie jego strony wcale nie są do siebie podobne? Oświetlona część, którą możesz zobaczyć gołym okiem, ma rozległe obszary mórz księżycowych, druga strona Księżyca jest bardziej równinna. W 1971 roku misja Apollo 14 przywiozła z Księżyca nasiona ponad 400 drzew, które wysadzono w różnych zakątkach świata. Co takiego łączy markę VUCH z Księżycem? Zapraszam do prezentacji Moon collection.

Kiedy Słońce kładzie się spać...

Zamknij oczy i wyobraź sobie niebo tak ciemne i tajemnicze, jak gęsto tkany aksamit, który zdobiony jest milionem błyszczących niczym diamenty gwiazd. Piękne, prawda? Tak doskonałemu krajobrazowi nocy wyrównają się tylko zegarki z Moon collection, których tarcza jest czarna, jak nocne niebo. A taki zegarek z pewnością zabłyśnie na nadgarstku! Tak samo, jak błyszczy sam Księżyc.

Zegarek z blaskiem gwiazd

Jak już wspomniałam, aby widok na tajemnicze nocne niebo był doskonały, nie może zabraknąć gwiazd. Małe błyszczące kryształki, obok których nawet gwiazdy wydają się wyblakłe, rozpromienią twój zegarek z Moon collection, który zdobią również wesołe paski.

Zmieniaj outfit, zmieniaj paski

Kochasz wesołe i figlarne groszki, ale jednocześnie szukasz zegarka, który świetnie komponuje się z    kreacją elegancką? Co powiesz, aby połączyć to w jedną całość i stworzyć dwa w jednym. Tarczę zainspirowaną Księżycem możesz łatwo uzupełnić o różne paski w zależności od humoru lub okazji.  

Poznaj Kelly i Cindy

Każda osobowość, a nasze zegarki na pewno mają osobowość, ma swoje imię. Zegarki z Moon collection mają swoje wyjątkowe imię. Skusisz się na elegancki zegarek z delikatnym czarnym paskiem lub na figlarny zegarek w pastelowych kolorach? Wolisz złote czy srebrne detale?  Każdy zegarek ma swój urok i to od Ciebie zależy, które skradną Twoje serce.

 

 

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj