ŚWIAT VUCH

Skarpetki w groszki dopieszczą twoje nóżki

21.11.2017 REDAKCJA
Autor

Skarpetki w groszki dopieszczą twoje nóżki

Jesień bez tabletek zapewni Ci ciepło naszych skarpetek

Podczas pochmurnej jesieni warto pomyśleć o cieple dla twoich stóp. Nasza propozycja kolorowych wesołych skarpet zadba nie tylko o komfort cieplny twoich stóp, ale rozjaśni kolorami szarość jesiennych ubrań. Kropki i esy-floresy to wzory, które uwielbiamy. Polubisz je na pewno i ty. Czas na jesienne zakupy.

Tego  nie wiesz o skarpetkach

Czy skarpety mogą być w ogóle czymś ciekawe? Zajrzeliśmy do czasów historycznych i oto parę ciekawostek ze świata skarpetek. Najstarsze pochodzą ze starożytnego Egiptu z lat 250 – 420. To już naprawdę leciwe skarpetki. Albert Einstein  już we wczesnym dzieciństwie odmówił zakładania skarpetek i nigdy je nie zakładał.

Tajemnica znikających skarpetek

Pomyślałaś kiedyś o tym, dlaczego skarpetki tak często się gubią? Odpowiedź możesz znaleźć w zabawnych książeczkach dla dzieci, gdzie skarpetki pożerane są przez różnego rodzaju Skarpetkozjadacze J W Wielkiej Brytanii przeprowadzono nawet sondaż, z którego wynika, iż Anglicy zgubią 676 milionów skarpetek za rok. To już piękna góra skarpet, prawda?

 Skarpetki VUCH

 Skarpetki VUCH mają od razu kilka zalet. Dzięki wyraźnym kolorom łatwo rozpoznasz je wśród klasycznych czarnych lub białych skarpetek. Skarpetki VUCH to produkt czeski, wyprodukowany z mięciutkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Zaletą jest także cała gama kolorów i wesołych wzorów. Jedna para skarpetek to za mało?  Oczywiście! Dlatego proponujemy  2-Pak lub 3-Pak. Te skarpetki na pewno się nie znudzą.

Taki prezent zawsze ucieszy

Już niedługo, już za chwilę…Boże Narodzenie. Chcesz w tym roku być wzorowo przygotowana do świąt? Zamów już teraz ten kolorowy prezent, skarpetki VUCH. W święta  sprawisz radość komuś z twoich bliskich.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj