ŚWIAT VUCH

Spodobały Ci się konkursy? Świetnie! Zrób sobie selfie razem z przyjaciółką i wygraj

01.06.2018 REDAKCJA
Autor

Instagram podbił cały świat. No ok, może nie ten rzeczywisty, ale już na pewno podbił świat fotografii. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze, organizując konkurs wiosenny, dzięki któremu mogliśmy się zachwycać przepięknymi i wesołymi zdjęciami. Wszystkie zdjęcia były cudowne! Jedno lepsze niż drugie… Wiosenny krajobraz, piękne kobiety i produkty VUCH okazały się doskonałym połączeniem.

Wiosna i VUCH? Zgrana para

Rozkwitłe łaki i drzewa to idealna okazja na świetne zdjęcia. Minęła dosłownie chwila, a pod hashtagiem #myvuch zaczęły pojawiać się niesamowite zdjęcia. Wybrać najlepsze? Nie lada wyzwanie. Po długich naradach wybraliśmy zwycięzców, którzy otrzymali od nas nowe VUSZKI. Jesteśmy pewni, że nowy nabytek będą z dumą nosiły nie tylko przez całą wiosnę.

Wygraj również Ty

Zachęciliśmy Cię do kolejnego konkursu? Chcesz się cieszyć nową vuszką? Więcej nie przedłużamy. Przygotowałaś aparat czy telefon? Szybko, będzie Ci potrzebny.

BFF, czyli razem raźniej

Masz przyjaciółkę, z którą dzielisz te największe tajemnice? Super! Właśnie spełniłaś pierwszy punkt naszego konkursu. Teraz złap za telefon i zrobicie sobie razem zdjęcie z niektórym z produktów VUCH. Dodaj zdjęcie na Instagram z hashtagiem #myvuch i czekaj, jeśli to Twoje zdjęcie będzie zwycięskie.
Pamiętaj: Twój profil na Instagramie musi być ustawiony jako publiczny, abyśmy mogli zobaczyć i ocenić zdjęcie.

Zostań królową naszego Instagrama

Kiedy oznaczysz zdjęcie hashtagiem #myvuch wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęcia w naszych kanałach społecznościowych. Twoje zdjęcie będzie podziwiać nie tylko nasze jury, ale również tysiące naszych fanów! Zostań naszą trendsetterką.Kiedy oznaczysz zdjęcie hashtagiem #myvuch wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęcia w naszych kanałach społecznościowych. Twoje zdjęcie będzie podziwiać nie tylko nasze jury, ale również tysiące naszych fanów! Zostań naszą trendsetterką.

Kopiuj link

ARTYKUŁY POLECANE

Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets Discover unique accessories thanks to the limited collection of Rataj handbags and wallets
Dress in style with the new Vuch women's sneakers Dress in style with the new Vuch women's sneakers
Vuchlook 2 wkracza do gry! Vuchlook 2 wkracza do gry!
VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży! VUCH wzbogaca nie tylko świat dodatków, ale też stylowej odzieży!


Wybierz swój kraj